Wpis z mikrobloga

Wklejam tekst z FB (link w komentarzu)... smutna historyjka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#podrywajzwykopem #kradziez #kamper #wlochy

Cześć wszystkim.
Chciałam udostępnić post z kradzieżą naszego kampera w piątek w Rzymie, ale chyba nie przeszedł, wiec napisze po prostu co i jak ku przestrodze 😣
W piątek wyjechaliśmy z campingu dalej w podróz i 11 km dalej zatrzymalismy się przy galerii Porta di Roma (do parkingu w galerii niestety kampery nie wjadą) wiec zaparkowalismy go po drugiej str na rogu zaraz obok parkingu dla taksówek, obok z głównych dróg. Poszliśmy i po 20 minutach!!! Po 20!!! Kampera nie było... do dziś nie mogę się z tym pogodzić, człowiek zabral do tego domu na kolkach wszystkie rzeczy (a bo użyje na wakacjach) w domu nawet tuszu nie mam czy porządnych majtek! Jakiś taki człowiek głupi i wziął wszystko chyba taka natura moja i partnera ... 🤦‍♀️
Panika i szok - jakaś Pani spytała
Co się stało i pomoga zadzwonić na policję a policja nawet nie przyjechała, poinformowano nas by iść na najbliższy posterunek.. tam spisano raport i powiedziano mi MIŁEGO DNIA 🤬😲🙄
Powiem Wam, ze mam taki zal do tamtejszej służby ze ... jeszcze powiedzą, ze to miejsce to trojkąt bermudzki 🤬🤬
Pewnie ktoś napisze, ale we Włoszech/Rzymie to normlane- Ok słyszeliśmy, ze kradną dlatego na dziko nie chcielismy spać nigdzie, ale żeby kampera spod galerii zawinąć ?! Jestem rozpaczona tą sytuacja.. także Kochani zabezpieczajcie auta , noście zawsze przy sobie każdy dokument i klucze, zainstalować porządne gps i inne blokady auta.
Włochy zawsze mnie zachwycały i chciałam je zwiedzic całe, ale teraz - na dzien dziś mam uraz i mega mega zal.. ból ..
Pozdrawiam! Mimo wszystko zwiedzajcie gdzie się da ile się da ❤️ 🌍 świat jest piękny tylko ludzie ...
Edit: ktoś napisał, ze co miała służba zrobić ? "REzucic się na pościg za kamperem z tuszem.." tu nie chodzi o tusz ale o ich totalne olanie... ten tusz był hm, skala, ze ja zostałam bez niczego.. czułam sie obdarta ze wszystkiego.. to był dla mnnie" gwalt" na psychice .. wracałam samolotem bez stanika w męskiej koszulce z supermarketu (bo miałam top w ten dzien) - okradziono mnie nie tylko z rzeczy..
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@juda-goldbergstein

@Poldek0000: odnosze wrazenie, ze wlosi to jacys zlodzieje. Slyszalem od pewnej ubezpieczelani, ze kradna auta w Polsce, przepuszczaja przez wlochy, tworza papiery itd, potem rejestruja w niemczech


Dużo gorsze rzeczy słyszałem o Barcelonie. Ziomek mi opowiadał że siedział na przystanku, plecak obok postawił. Podeszlo dwóch kolesi (od razu powiem że wyglądali jak hiszpanie) jeden z kosą na wierzchu drugi pokazuje na plecak i mówi "give me your bag"
  • Odpowiedz