Wpis z mikrobloga

To był dopiero gagatek. Izka mogłaby się od niego wiele nauczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Cieszę się, że każdy sukces, chociażby był małą porażką, ale przybliża Cię do sukcesu." XD


#frajerzyzmlm
fallenArtist - To był dopiero gagatek. Izka mogłaby się od niego wiele nauczyć ( ͡° ͜...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fallenArtist: Swego czasu to była najtańsza restauracja sushi w Białymstoku, gdzie zestaw można było dostać za trzydzieści złotych. Wszystko suche i bez smaku. No ale na prostych ludziach SUSHI robi wrażenie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@lutecki: @MWittmann @Technick20

Na 100% nie jest wklejony. Widać odbicia w talerzyku, do tego szum nagrania. Zrobienie tego żeby się tak zgadzało kolorystycznie że światłem, z szumem kamery itp. kosztowałoby spokojnie z kilkadziesiąt razy tyle co to sushi.

Nienaturalny wygląd to efekt dziwnego kąta pod którym ustawiony jest stół i nic więcej.
  • Odpowiedz
@lutecki: @Technick20 Nie myślę, że to jest postprodukcja. Ta knajpa istnieje na prawdę i serio mają tam sushi. Miałem okazję jeść przy tym samym stoliku gdzie kręcono ten słynny film. Po co ktoś miałby się męczyć z wklejaniem fałszywego stołu? Łatwiej i szybciej jest wziąć najtańszy zestaw na dwóch na pokaz, szczególnie, że jak napisałem wcześniej - kiedyś były tam zestawy po 30 złotych. Nawet dla leszczy z MLM
  • Odpowiedz