Wpis z mikrobloga

Cześć!/Prywiet!

Nazywam się Wolodia i przybyłem do Polski z Rosji, a dokładnie to z ob. Konuckiego ok. 150km od morza czarnego. Bardzo mi się Polska podoba, może nie tak jak moja ojczyzna, ale to nadal kraj słowiański.Otrzymalem niebieska kartę i podjąłem pracę w korporacji zaczynającej się na A w Warszawie. W pracy posługuje się angielskim i połowa pracowników to Polacy którzy są życzliwi i jak to bywa w pracy nie ma miejsca na rozmowy polityczne, religijne itd. jednak jak wszedłem na wykop, to zauważyłem, że jest straszna nienawiść do każdego Rosjanina jakbym to ja wam osobiście zegarek z ręki ściągał albo schorowana babuszke z chaty wyrzucał. Jest to bardzo niepokojące i następnym razem apeluje o trochę szacunku do ludzi o innym pochodzeniu, no chyba że to wasz imperializm wam padł na łeb i znów się wojen o Inflanty zachciało.

#ukraina #rosja #wojna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Jest to bardzo niepokojące i następnym razem apeluje o trochę szacunku do ludzi o innym pochodzeniu,


@Desire22: dokładnie, do ludzi tak. Polacy naprawdę mają dużo szacunku do ludzi o innym pochodzeniu.
aarahon - >Jest to bardzo niepokojące i następnym razem apeluje o trochę szacunku do ...

źródło: zzzzzzzz2

Pobierz
  • Odpowiedz