Wpis z mikrobloga

@lajdak:

Well... takich wpisów jest sporo. To jak? Robisz już coś uczciwego czy dalej scamujesz? Bo Mireczkowi nie odpowiedziałeś ;))

No i jeszcze raz dzięki za potwierdzenie hipotezy. Akurat Stanowskiego atakują dziwne konta, ale oszust i złodziej to tego jeszcze nie grali... dziwne :D
  • Odpowiedz
@Thorrand ja nie mam pojęcia kto to jest stanowski poza tym że robił jakiś program sportowych ani o czym jest jakiś artykul. Nigdy też go nie atakowałem bo nie mam pojęcia kim jest. Ale widze znowu masz mocne urojenia. Napisałem tylko xd bo to szczyt głupoty pisać, że uzasadnione jest niepodawanie źródeł przy tworzeniu artykułu lub dokumentu. Krótka dyskusja z Tobą tylko mnie utwierdziła, że nie ma co się dziwić dlaczego
  • Odpowiedz
@lajdak:

Potrafię uargumentować swoją hipotezę. Kilka kont od rana do wieczora spamuje tagi związane ze Stanowskim wypisując jakieś brednie. Teraz odezwał się oszust i złodziej (czyli ty)...

Mogę przypuszczać, że aktywność takich osób przeniosłaby się również na jego konsultantów. To chyba dość logiczne założenie, czyż nie?

PS: To jak? Robisz już coś uczciwego czy dalej scamujesz? 3 x padło to pytanie i wciąż brak odpowiedzi ;)
  • Odpowiedz
@Thorrand teraz staram się wyjaśnić mniej rozgarniętym użytkownik internetu że ich niezbyt lotne i trochę monotonne twierdzenia sa śmieszne. Ale widać, że to nie skutkuje bo trzeci raz zadajesz to samo pytanie. Pewnie pojawi się tez kolejny raz przy tak zdartej płycie.
  • Odpowiedz
@lajdak:

A więc każdy kto nazywa Cię oszustem to jest zwykłym... trollem, żartownisiem i człowiekiem mało rozgarniętym?

Dziwne... raczej ludzie rzadko kogoś nazywają oszustem bez powodu
  • Odpowiedz
@Thorrand taki, że to próba mierna argumentu ad personam, mierna bo wnioski wyciągasz na podstawie komentarza na wykopie. Dodatkowo nawet nie rozwinąłes wszystkich komentarzy pod tym wpisem żeby zobaczyć odpowiedź. A zapewne również nie rozumiesz klimatu i zwyczajów na tagu #kryptowaluty. Ja Cię po tym wszystkim mogę szczerze nazwać głupkiem i każdy na dowód będzie miał tą dyskusje.
  • Odpowiedz
@Kawa_z_cynamonem: to ja ci wyjaśnię co ja widzę. Cieszę się że zrobił kanal zero, bo dzięki temu mam co oglądać do schabowego, a liczba tematów przewijająca się przez ten kanal jest wysoka.

Poza tym on sam z reguły wypowiadając się na różne tematy, pokrywa się równocześnie z tym co ja myślę. Innymi słowy czesto się z nim zgadzam i odpowiada mi to :)
  • Odpowiedz