Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie dlaczego od kwietnia do sierpnia 2024 po słuchaniu piosenek następny film który się pojawiał zawsze i mnie to denerwowało?
Tak samo z włoskimi podcastami było, Niezależnie czy piosenka i podcast. Na telewizorze ten film pojawiał się zawsze i nie było możliwości ukrycia go! Tego nagrania nigdy nie chciałam oglądać, oglądałam tylko raz i nigdy więcej nie włączałam tego bo to jest nudne! Chciałam tylko moich ulubionych piosenek słuchać! To dlaczego ten sam następny film się ciągle pokazywał?! Dam serduszko! : (

#youtube
superkobieta18 - Czy ktoś wie dlaczego od kwietnia do sierpnia 2024 po słuchaniu pios...

źródło: rn_image_picker_lib_temp_740ef3e8-7950-4479-8b0c-a01fea7669fb

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plusikdziczku: Od jakiegoś czasu znowu się pojawiaaa! Dlaczego na telewizorach i konsolach nie da się dać opcji "Nie interesuje mnie to"? Chcę to usunąć ale nie da się! NIE CHCĘ TEGO OGLĄDAĆ NIGDY!!! CHCĘ GO UKRYĆ ALE NIE MOGĘ!! POMOCY!!!!

"Alessandro Cattelan - Domenica in"
Żadnych wywiadów nie oglądałam, czasami podcast po włosku włączę sobie.
Jest bardzo źle. Chcę piosenek posłuchać, wczoraj z powodu mojej frustracji od tego włączyłam program
superkobieta18 - @plusikdziczku: Od jakiegoś czasu znowu się pojawiaaa! Dlaczego na t...

źródło: IMG_20240924_153501335

Pobierz
  • Odpowiedz