Wpis z mikrobloga

Zawsze lubiłem ten tag za ciśnięcie ze szkodliwymi, obrzydliwymi youtuberkami pokroju nitro, chica, isamu, dubiel itd.
Dlatego chciałbym zwrócić waszą uwagę na typa który budzi moje totalne obrzydzenie, chociaż dla normików jest chyba wyznacznikiem moralności.

Mateusz Spysiński.

Jest to typ, który nakręcił nawet nie wiem ile filmików na temat Eli Gawin. W ostatnim, przykładowo, przez 50 minut jedzie ją od obrzydliwych, najgorszych, obleśnych, najgorszego człowieka na świecie generalnie. I żeby nie było, wiadomo że ta Ela jest postacią tragiczną. Nie bronię jej w żaden sposób. Ale jakim trzeba być socjopatą, żeby dla wątpliwej jakości kontentu znęcać się nad osobą na pierwszy rzut oka chorą, zaburzoną, uzależnioną itd? Czy ten typ kiedy mija bezdomnego, to odpala kamerę i zaczyna mu cisnąć od śmieci, śmierdzieli, pytać się jak można się doprowadzić do tego stanu? Dla mnie to analogiczna sytuacja. Dla normalnego człowieka ta Ela to godna pożałowania postać, którą można jedynie zgłosić do jakiś organów państwowych np. za zaniedbywanie córki itp. a nie k---a znęcać się nad nią przez 20 odcinków. Musiałem to z siebie wyrzucić.

#famemma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Jimmyy nie wiem co o nim powiedzieć bo gdy słyszę jego głos,widzę morde,słyszę sposób w jaki mówi,jego manierę, od razu w---------m to i nie wracam nigdy. Widzę tylko że ciągle wypowiada się o tematach na czasie
  • Odpowiedz
@Jimmyy: Jezu, to jest typ który się wybił na tym psychopacie "Okiem Pawiana", szkoda strzępić ryja. Nikt nie daje o niego j-----a, jest marginesem w tym "biznesie"
  • Odpowiedz
0bserwuje typa od poczatki. Pamietacie akcje jak sie ze złotowa spiknaol na live pod stadionem lechii? co zlotówa zeba stracil a ten udawal ze nie sa razem (spycha już sie chwalił ze sie tarza na macie) XD XD XD

no i 2 czy 3 lata chłop czekał na walke bo nikt nie chiał z tym petem walczyć i w koncu sie doczekał by pokazać jedną z gorszych postaw w walce, mozliwe ze wardenga nawet by z nim meint iwent całe te wygrał

te jego komentery to wiadomo - silny wobec słabych, słaby wobec silnych
i tu znowu kazus hajzera(atakowanie dzieci) - lepiej nie gadac o gawinowej i dac jej medialna smierc chocby dlatego ze ta jej córka żyje i musi ciagle pewnei wpadac na te materiały,- co innego jak poj3bane wykopki stalkuja a co innego jutuber 300k co tydzien pi3rdoli o twojej starej z która w sumie nie masz kontaktu
  • Odpowiedz