Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja

Zawsze gdy ktoś pisze o tym że Rosja to "mocarstwo atomowe" to mam ochotę napisać komentarz takiej osobie z Dopiskiem "Mocarstwo atomowe" i wkleić jedna z takich zdjęć jak na dole Xd
power-weak - #ukraina #rosja 

Zawsze gdy ktoś pisze o tym że Rosja to "mocarstwo ato...

źródło: 1000030961

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@power-weak: Z Chinami też działa - miłośnicy wrzucą ci zdjęcia szybkiej kolei albo rakiety kosmicznej, a jak ich zapytasz czemu w takim razie rząd chiński kilka lat temu rozpoczął program "rewolucji toaletowej" obejmujący budowę kibli, bo miliony Chińczyków srają do dziury w ziemi lub za stodołą, to nie wierzą bo są nakarmieni propagandowymi zdjęciami z bogatych dzielnic Shenzen, Shanghaju czy Pekinu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grooveer: I #!$%@? na tym wychodzi, bo robi tak przez wiele lat, przez co mamy sytuację jak w Korei Płn, gdzie owszem jest wysoki % PKB na wojsko, ale własnie przez to, że nie inwestują w inne rzeczy to PKB szoruje po dnie i koniec końców w wartościach bezwzględnych na to wojsko idzie psi #!$%@? i stany wydając dużo mniejszy udział PKB dzięki właśnie inwestycjom w innych dziedzinach mają najlepsza
  • Odpowiedz
  • 3
@mirekkomarek

Czy Mocarstwo Atomowe byłoby biedniejsze od Polski i nie mogło by pokonać Ukrainy pomimo posiadania 2 army świata teoretycznie? Według mnie nie Tylko "Atomowe" jest prawdziwe ale "Mocarstwo" już nie według mnie jak dla mnie Rosję Powinno się nazywać "Krajem Atomowym" Nie Mocarstwem Mocarstwem Atomowym to może być takie USA (które również dużo ma Bomb atomowych) a nie Rosja według mnie
  • Odpowiedz
  • 2
@tos-1_buratino

No tak zgadzam się aczkolwiek również ważna jest ilość takich miejsc W Rosji poza Moskwą i St. Petersburgiem to praktycznie wszystko tak wygląda w takiej Polsce to jednak dużo miast jest zadbana nawet wsie
  • Odpowiedz
  • 0
@WaveCreator

Słyszałem o tym że z Chinami jest również taki problem że często ich wielkie projekty instrakturalne jak i zwykle budynki często nie są w najlepszej jakości i budowanie budynków i itp: z dnia na dzień wcale nie jest najlepszym pomysłem mogę się mylić ale słyszałem że tak jest choć się nie znam
  • Odpowiedz
z Chinami jest również taki problem że często ich wielkie projekty instrakturalne jak i zwykle budynki często nie są w najlepszej jakości


@power-weak: Kolega się interesuje trochę militariami i mówił, że Chińczycy potrafią np. skopiować amerykański myśliwiec, ale "pod maską" to jest g..., a w takim samolocie najdroższa jest awionika, której Chińczycy oczywiście nie skopiują.
  • Odpowiedz