Wpis z mikrobloga

Jak się k---a pozbyć tych powiadomień poejbanych z WYkopu? Odklikuje wszystko masowo, wciskam "odczytaj wszystkie" a po wciśnięciu nic się nie dzieje i nadal SETKI powiadomień widzę.... Oni do tego stopnio to z-----i że aby cokolwiek zobaczyć w swoich dyskusjach to wchodze w liste dyskusji i manualnie sprawdzam czy ktoś czegoś nie napisał...
I czemu mi się to g---o (screen niżej) pokazuje po każdym napisaniu posta?
#pytanie #wykop
Bunch - Jak się k---a pozbyć tych powiadomień poejbanych z WYkopu? Odklikuje wszystko...

źródło: asdasdasd as

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@gorzki99: Dzięuje ale ja chce dostawac powiadomienie o tym ze ktoś w moim wątku się wypowiedzial. Tylko czemu dostaje informacje o jakimś limicie dyskusji jakie utworzylem? No chyba mi sie chcecie powiedziec ze Wykop tak to spapral ze nalozyl limit na konta ktore juz dawno przekroczyly ponad 100 dyskusji?
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopX: Chce by moje wpisy na mikroblogu były obserwowane. To znaczy chce wiedzieć że ktoś się w nich wypowiedział.

Nie chce wyłączać powiadomień,o to mi chodzi. Ty tłumaczysz jak to wyłączyć wszystko a nei o to mi chodzi. Innymi slowy - niech kazda moja rozmowa bedzie boserwowana ale niech durny komunikat o limicie sie nie pokazuej
  • Odpowiedz
No chyba mi sie chcecie powiedziec ze Wykop tak to spapral ze nalozyl limit na konta ktore juz dawno przekroczyly ponad 100 dyskusji?


@Bunch: A moze wlasnie to chcemy powiedziec?

Czy ty wierzysz w to ze "programisci" wykopu zrobia cos kiedykolwiek dobrze?

Lec na tag @WykopX bo koles ladnie tlumaczy co i jak :)
  • Odpowiedz
@Bunch:

Wykop wprowadził funkcję obserwowanych i nałożył limit 100 obserwowanych dyskusji. Dodatkowo automatycznie dodali do obserwowanych WSZYSTKIE wpisy jakie się dodało w lipcu - stąd za każdym razem gdy dodajesz nowy wpis masz komunikat "OSIĄGNIĘTO LIMI (100)".

Jak się tego pozbyć i zresetować limi również masz wyjaśnione w jednym z moich wpisów na #wykopx
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopX: Skrypty, obejścia, kombinacje, rozwiązywanie problemów (jeszcze przez userów) nieznanych na żadnych innych portalach...

A czy można zrobić tak by każde moje nowe wpisy na mirko były obserwowane i abym dostawal do nich powaidomienie ale BEZ POTRZEBY ciągłego czyszenia liczby 100 obserwowanych twoim skryptem? Czy da się tak zrobić konkretnie?
  • Odpowiedz
NIe da się. Pretensje proszę kierować na adres:
Sz. P. Michał Białek
Wykop Sp. z o.o.
60-363 Poznań,
ul. Grodziska 8


A tak na serio, jeszcze się nie da, ale pracuję nad tym, żeby stare obserwowane dyskusje były automatycznie usuwane i robiły miejsce na nowe. Dlatego wlasnie proponuję obserwowanie mojego tagu #wykopx - kiedy pojawi sie taka funkcja, dostaniesz info o tym. Póki co JEDYNĄ opcją jest albo usuwanie ręczne,
  • Odpowiedz