Wpis z mikrobloga

Dobrze rozumiem, że Ukraińcy poszli po rozum do głowy, w końcu zaatakowali tam na łuku kurskim, gdzie ruscy są mniej przygotowani niż w Donabsie do tego zrobili najważniejszą rzecz czyli nic nie mówili niemcom którzy są na pasku ruskich? I tym razem małpa z moskwy żadnego przecieku nie dostała? A teraz po dniach ukraińskich sukcesów niemcy nagle zawieszają wysyłanie pomocy Ukraine? A konta wspierające Ukrainę odpłatnie, którzy mnie wyzywali od germanofilów teraz sami wyzywają niemcy?

Ja w szoku.

#ukraina #wojna #bekazlewactwa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziadeq: Najgłupsi są ukraińcy którzy ostatnie 2 lata płaszczą się przed niemcami którzy by ich sprzedali za kilka wiader gazu. Ciekawe czy będzie zwrot ich polityki na europę środkową albo chociaż Francję
  • Odpowiedz
  • 39
@auto-bot: litwini to samo robią, płaszczą się przed niemiaszkami, proszą ich o niemiecką stałą brygadę na Litwie, umowy podpisali lata temu, a niemiaszki po kilku latach od podpisania umowy nadal się migają i fizycznie nie chca wysłać tych obiecanych prawie 5000 żołnierzy zaledwie xd
  • Odpowiedz
@dziadeq: biorąc po uwagę że Litwa ma jakieś 12k wojska to niemcy nie są tacy głupi, następni w kolejce do umierania są Polacy, którzy swój niewielki kontyngent mają. Atak na niemieckiego żołnierza to z automatu włączenie go do wojny która niemcowi nie po drodze.
  • Odpowiedz
xD, i kogo by się mieli trzymać? Polaczków na których plują czy litwinów?


@pieknylowca: Plują może na wykopie. Jak ktoś nie siedzi na wykopie to to plucie nie będzie dostrzegalne. W sumie chata naprzeciwko mnie jest wynajmowana od ponad dwóch lat ukraińcom gdzie się ich pakuje po 20-tu i tam nawet interakcji nie ma między nami. Oni są dla nas jak NPC którzy nawet nie dają questów a my dla
  • Odpowiedz