Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@zgaS: Ci powiem że sam nie wiem czy właśnie stety, na worki prochu hajsu wydaje tyle że bym mial już na kilka cykli... patrzę na te zdjęcia i tempo zmian i zaczynam mieć wątpliwości, skoro biorą i żyją to czemu to takie złe?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zgaS: może i są, wystarczy nabić się na początku i potem można ciągnąć wg tego ich "jedz co chcesz, wyglądaj jak chcesz"
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zgaS: saker i ponczek prowadzą dzienniki na myfitnesspal, codziennie jedzą śmieci, w sumie ponczka już dawno nie pokazywali i nie wiadomo czy nie ma pięciu podbródków...
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@zgaS: ja teraz do tego slodkiewicza chodzę i tam każdy ma łapę jak mój tułów xD pewnie w recepcji robią zastrzyki w ramach karnetów xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@zgaS:

-dzień dobry, ja początkujący w tych sprawach

-spokojnie, zrobimy tak że nie będzie boleć... andrzej przynieś igłę czwórkę!

XD
  • Odpowiedz
@kamdz: z tego co wiem to jak chcesz robić formę pod jego okiem to pyta czy drogą naturalną czy tą trochę mniej xD

A dziki tam chodzą bo dobra siłka und znajomości + pewnie rozpisuje im co trzeba :P tak btw. jakieś loszki chodzo?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zgaS: naajs, ja go na razie raz spotkałem, trenował jakiegoś dzika bez koszulki większego od siebie i jak tamten robił serie to radek w--------ł kurczaka z ryżem z pojemnika xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@zgaS: a nie wiem, ja od razu kupiłem karnet, będę po świętach to zapytam bo jeszcze muszę spytać czy jest coś za przyprowadzenie znajomego który kupi karnet
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zgaS: tak, ja np xD widzialem jeszcze jednego chudszego ode mnie ale był też wyższy :p dobre tam jest to że w sumie nikt na Ciebie nie zwraca uwagi, tu się nawet nikt że sobą nie wita (ew. tylko cześć w szatni), na sali większość jest w sluchawkach i olewa innych
  • Odpowiedz