Wpis z mikrobloga

Już oficjalnie:

Informujemy wszystkich kibiców w Polsce i nie tylko, że wspólnie podjęliśmy decyzję o bojkocie finałowego meczu Pucharu Polski pomiędzy drużynami Zawiszy i Zagłębia.


Nie ma to jak przedkładać bojkot jakiegoś prezesa nad wspieranie swojego klubu w pierwszym sukcesie od #!$%@? 7 lat. Jeszcze wczoraj wszystkie stowarzyszenia nakręcały się na wyjazd do Warszawy.

#pilkanozna #ekstraklasa #pucharpolski
  • 7
  • Odpowiedz
@pogodynek: Przeważnie mam #!$%@? w te kibicowskie wojenki, ale teraz przekroczyli granicę żenady. Jakoś ostatnio jeszcze śpiewali "Do Warszawy pojedziemy, puchar polski zdobędziemy" i nagle im się odwidziało. Co roku jest spina na grę o "najwyższe cele", co roku na koniec sezonu jest narzekanie na osiągane wyniki. Teraz, gdy jest szansa coś ugrać kibice odwracają się plecami od piłkarzy i nie zagwarantują im wsparcia w tak ważnym momencie. Ja jadę i
  • Odpowiedz
Myślę że w sklepie Zagłębia będą normalnie. To że nie jest organizowany wyjazd, nie oznacza że biletów nie będzie można dostać:p Oficjalna strona jak narazie informuje tylko o możliwości zakupu przez stronę pzpn - na sektory neutralne. Trzeba pisać co, gdzie i jak w sprawie biletów na nasze sektory.
  • Odpowiedz