Wpis z mikrobloga

coś o czym androidziarze mogą tylko pomarzyć


@johny-kowalski: Nie ma to jak #!$%@?ć touch id i zastąpić je koniecznością trzymania ekranu przed sobą, żeby odblokować telefon xD
ajfoniarze łykną nawet specjalne trzymanie telefonu, żeby nie gubił zasięgu xD
Ile razy dziennie odblokowuję telefon palcem, żeby tylko zerknąć czy są jakieś powiadomienia, z ajfonem miałbym za każdym razem go podnosić jak debil? No fajnie się tam bawicie.
  • Odpowiedz
@tellet no zobacz a w iphone wystarczy puknąć w ekran żeby się wybudził i już widać powiadomienia, nie trzeba go palcem jak debil za każdym razem odblokowywać. Najgorzej jak ktoś nie używał i się wypowiada xD
  • Odpowiedz
no zobacz a w iphone wystarczy puknąć w ekran żeby się wybudził i już widać powiadomienia, nie trzeba go palcem jak debil za każdym razem odblokowywać


@johny-kowalski: i masz wszystkie powiadomienia widoczne na wierzchu? SMSy z banku, prywatne wiadomości itp? Chwalisz się tylko swoją głupotą.
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: Jeśli chcesz to będą widoczne, a jeśli wolisz, by były ukryte - to będą. Ty natomiast chwalisz się tutaj swoją niewiedzą.
Kwestia wygody i podejścia, jednak dla mnie osobiście Face ID wygrywa absolutnie w każdym aspekcie z czytnikiem palca jeśli chodzi o wygodę w codziennym użytkowaniu.
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow tak jak Ci @helpless napisał - możesz sam zdecydować czy będzie widoczna cała treść czy tylko nagłówek. I więcej - możesz też dla każdej apki ustawić indywidualnie, czy pojawi się od niej info o wiadomości na zablokowanym ekranie, czy zobaczysz dopiero po odblokowaniu ( )
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow faceid jest zajebisty, kiedy jade motocyklem i sie zatrzymuje odblokowuje iphona bez sciagania kasku a nawet bez podnoszenia szybki chociaz jest czarna. Faceid dziala przez czarna szybe kasku. Twoja motorola czyta palec w rekawiczkach?
A ladowanie szybsze niz 10W jest dla roztrzepancow ktorzy nie umieja wyrobic sobie nawyku podlaczania telefonu na noc i wola orac baterie 100W pradem w przerwie od tiktoka. Ale to i tak ja jestem przegrywem bo
  • Odpowiedz
i masz wszystkie powiadomienia widoczne na wierzchu? SMSy z banku, prywatne wiadomości itp? Chwalisz się tylko swoją głupotą.


@KonwersatorZabytkow: no właśnie tutaj jest przewaga FaceID. Wystarczy że zerkniesz i treść powiadomienia zostaje wyświetlona/odblokowana. W androidzie muszę przyłożyć palec i całkowicie odblokować telefon żeby przeczytać powiadomienia.
Też kiedyś uważałem, że odcisk palca jest lepszy ale po czasie dochodzę do wniosku, że wolę FaceID (mimo kilku wad).
  • Odpowiedz