Wpis z mikrobloga

#kononowicz ZGLASZAMY MLECZNEGO. „Od 13 sierpnia br. do aplikacji mObywatel wchodzi nowa usługa Bezpiecznie w sieci” – czytamy w komunikacie opublikowany przez Ministerstwo Cyfryzacji. „Chcemy lepiej chronić obywateli przed cyberzagrożeniami, zwiększać ich świadomość zagrożeń i ułatwiać im ich zgłaszanie. Dlatego też udostępniamy system, który w prosty sposób pozwala zgłosić nielegalne treści. Zgłoszeniami zajmie się specjalny zespół reagowania” – zaznacza wicepremier i minister cyfryzacji. #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezpravkano207: o jejku jejku...
Czyli krucjata cziki sriki ze zgłaszaniem postów użytkowników dała tyle, że teraz bedzie zgłaszany kanał zaburzonego fetyszysty meneli i jego karygodnie prowadzącej sie żony?
Oh nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I tak będzie meczenska śmierć kanału, dlaczrgo po prostu nie możecie o tym przestać gadać. W momencie kiedy przestaniesz się tym zajmować, zniknie to z Twojego życia.
  • Odpowiedz
@ehhhhh_:
Zgodnie z art. 207 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r.
§ 1a. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą nieporadną ze względu na jej wiek, stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Mało? Znajdzie sie i więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: xdddddd
Ja? Nietypowy jesteś? Ja to tylko beke z cyrku zaleski nowak kosno mam.
Niech sie małpy tam gównem obrzucają bo sekundy mojego prywatnego czasu by mi było wstyd poświęcic na pomoc knurowiczowi xddd
Noś sie z nowakiem na głowy pozamieniał xddd
  • Odpowiedz