Wpis z mikrobloga

@Akuzativ94: Da się. Są nawet takie fajne dialogi jak postać je tłumi (bardzo fajny jest taki z Karlach). Taki mały spoiler - grając z Mroczną Żądzą tak na prawdę jest tylko jedna postać, której nie ma opcji jej nie zabić.
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: Sam również planuje takiego runa ponieważ powoli kończę już 3 akt na sejwie który ma blisko 110h, moje dotychczasowe party to Tav, Karlach, Laezel oraz Shadowheart. Zrobie jakąs przerwę i w kolejnym runie zrobię: Dark Urge, Minthara, Astarion oraz Wyll. Baw się dobrze :)
  • Odpowiedz
  • 0
@ChochlikLucek zatem skończę RDR2, w którym zostało że 40h i wracam do tego majstersztyku. Nie przepadam za turówkami, a jak już jakąś przejdę to nigdy drugi raz nie przechodzę. Ale to jest genialna produkcja. Przeszedłem ja na początku roku i już z powrotem mnie do niej ciagnie
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: najpierw grałem dobrym urge, a potem złym urge i powiem ci, że zły jest nieporównywalnie ciekawszy xd dobry jest dosyć nudny. Do tego zły ma dodatkowe moce później :P
  • Odpowiedz
  • 0
@lyennDS tylko, że zapewne wiele questów przepada przez to, bo zabijamy jednego npc za drugim, już nie wspominając że towarzysze się od nas odsuwają, bo większość jest dobra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz