Wpis z mikrobloga

@JIDF: @piratestorm miejcie minimum RiGCzu, patafiany zasrane XDDD

Spring pleaded guilty to violent disorder after footage showed him at the forefront of the crowd while threatening and chanting at officers.

protesters broke out of an enclosed area of Richmond Terrace and towards Whitehall, directing their anger towards police officers.


Spring's role in the disorder was shown on CCTV in court where he was seen making threatening and hostile gestures
  • Odpowiedz
no ok tylko czy takie wrzaski i gesty to dobry powód do odsiadki? :/


@assninja: jak nie umie się zachowywać jak cywilizowani biali ludzie i zachowuje się jak małpa w zoo to niech przemyśli zachowanie w pierdlu.
  • Odpowiedz
  • 41
@red7000 Nadal uważasz że 18 miesięcy za ostrzejszy protest i wyzywanie policjantów to dobry wyrok? Nie można już protestować i okazywać swojego niezadowolenia?

Brytole są scuckowani. W takiej Francji samochody płoną podczas protestów i mało kto za to odpowiada potem
  • Odpowiedz
  • 10
@red7000 Nadal uważasz że 18 miesięcy za ostrzejszy protest i wyzywanie policjantów to dobry wyrok?


@Szalom Protestować trzeba po cichu, spokojnie, bez nerwów. Najlepiej w domu przed telewizorem.

No chyba że protestuje lewica albo pseudo-libki - wtedy trzeba się drżeć i można nawet pluć na policję lub na wojskowych.

W jakim świecie absurdów wciskanych nam przez śmierdzących faszo-komunistów żyjemy XD
  • Odpowiedz
@CheSlaw: @Szalom @piratestorm @assninja: Panowie ale czemu atakujecie goscia, ktory przytoczyl pelny powod nalozenia takiej kary? Kwestia pawodawstwa i kar w UK to raczej nie dyskusja na wykop, zwlaszcza w stylu "jebniety jestes?".

Jednoczesnie nawet nie zajakniecie sie na manipulacje i celowe wprowadzanie w blad przez OP.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze Za nazwanie policjanta #!$%@? podczas protestu nie powinno się iść 18 miesięcy do więzienia

Może manipulacja ale nie jest to gruba manipulacja bo dosłownie to o Allahu było połowa powodów więc nawet jakby OP napisał to od razu mojego zdania by to nie zmieniło
  • Odpowiedz
@PurpleHaze Ty też nie jesteś za poważny gościu jeżeli uważasz że kara 1,5 roku więzienia za krzyczenie na proteście jest odpowiednia. Analogicznie w Polsce powinno w więzieniach siedzieć minimum połowa wyborców lewicy i KO.
  • Odpowiedz
@JIDF: TA a pewnie jak doczytasz za co dokładnie to się okaże, ze dziad kogoś pobił/zgwałcił i za to siedzi ale #!$%@? tam, Allaha #!$%@? to swój xD


Tobie na szczęście nie grozi nawet doczytanie do końca ze zrozumieniem nawet komentarzy tutaj.
  • Odpowiedz
Ty też nie jesteś za poważny gościu jeżeli uważasz że kara 1,5 roku więzienia za krzyczenie na proteście jest odpowiednia


@CheSlaw: Pokaz mi GOSCIU w ktorym miejscu napisalem ze kara jest odpowiednia. Przytocz jakiekolwiek zdanie przeze mnie napisane, gdzie twierdze ze ta kara/ten wyrok jest ok.

Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, nie rozumiesz dysuksji, to tobie krowy pasac i ksiazki czytac w miedzyczasie, zamiast #!$%@? kocopoly na
  • Odpowiedz
bo dosłownie to o Allahu było połowa powodów


@Szalom: ee, że jak? Rozumiesz angielski? Potrafisz sobie wyobrazisz zaistniałą sytuację? Krzyczenie w przestrzeń "who the f... is Allah", a darcie się i wulgarne wyzywanie policjantów i grożenie im to jednak co innego. I nie, to jest zdecydowanie mniej niż 50% powodów. Wciąż dziwne, że aż 18 miesięcy.

miejcie minimum RiGCzu, patafiany zasrane
  • Odpowiedz
Pokaz mi GOSCIU w ktorym miejscu napisalem ze kara jest odpowiednia. Przytocz jakiekolwiek zdanie przeze mnie napisane, gdzie twierdze ze ta kara/ten wyrok jest ok.


@PurpleHaze tu dokładnie to napisałeś - tłumaczysz i usprawiedliwiasz fakt nałożenia takiej kary, twierdzisz że nie powinniśmy dyskutować tu prawodawstwa UK oraz twierdzisz że wpis jest manipulacją. To jest dosłownie wyrażenie przez ciebie poparcia dla tego wyroku.

Panowie ale czemu atakujecie goscia, ktory przytoczyl pelny powod
  • Odpowiedz
Pokaz mi GOSCIU w ktorym miejscu napisalem ze kara jest odpowiednia. Przytocz jakiekolwiek zdanie przeze mnie napisane, gdzie twierdze ze ta kara/ten wyrok jest ok.


Z drugeij strony tak jak @I-like-flying-high pisze, typ sie przyznal. Natomiast miejmy na uwadze, ze w PL mozesz roczek dostac za zniewaznienie policjanta, a grozby karalne to jakos 2-3 lata.


@PurpleHaze W jednym komentarzu najpierw twierdzisz że nigdzie nie poparles tego wyroku, a w kolejnym
  • Odpowiedz