Wpis z mikrobloga

jak to jest ze boxdel mial kamery wlaczone i sobie nagral jak przychodzi policja i jak dzwoni do niego ten nieznany numer? ja wiem ze aferki i w ogóle ale w aferkach kamery są ustawione na scene i wątpie żeby sobie tak chodzil i nagrywal. Nie zdziwiłbym się jakby się okazało że to jednak zaplanowana akcja #famemma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i nagrał telefonem ekran swojego telefonu na którym się wyświetla ze dzwoni do niego nieznany numer


@mirasKo-Kalwario: ale wiesz, że to jest stockowe video z jakiejś bazy z filmami użyte jako przebitka? xD A nagrywać go jak stoi i rozmawia mógł ktokolwiek w pokoju (według relacji zatrzymanych zostało 8 osób)
CeZ_ - >i nagrał telefonem ekran swojego telefonu na którym się wyświetla ze dzwoni d...

źródło: N8nW9BV

Pobierz
  • Odpowiedz
@KonTrojanski6-10-21: jak bym odebrał jakiś dziwny telefon to wolałbym go mieć nagranego (tobie polecam to samo na przyszłość jakby jakiś wschodni akcent próbował wyłudzić dane), przypominam, że tam nagrywają się cały czas, aż z wardęgą musieli się rozbierać, żeby sprawdzić czy nie mają podsłuchów. A jak siedzieli grupą i jest jakiś telefon, gdzie policja szuka adresu to co dziwnego, że ktoś powiedział "ej nagrywajcie to"?
  • Odpowiedz
  • 1
@KonTrojanski6-10-21 na początku robili z niego wiadomo kogo.. no ale przecież pisał do 14 o ruchaniu w cycki,więc dowody są. Usiadł jak leżaczek na zasadzie co wy możecie mi zrobić XD poczucie bezpieczeństwa wraca,przydałby się jakiś warcwelga
  • Odpowiedz