Wpis z mikrobloga

pogielo ich rowno z cenami, zwlaszcza ze pixele nie trzymaja wartosci...


@qmicha: Z drugiej jednak strony i tak mniej niż Apple. Apple chciało prawie 5k zł za 60 Hz, Pixel 9 za 4k zł ma chociaż te 120 Hz.
  • Odpowiedz
@qmicha: ale oferta na start jest nawet spoko. Ja wziąłem Pixel 9 pro 512gb. Dostanę €337 za Pixel 7 128gb, do tego ok. €200 zniżki za wzięcie go w abonamencie (i tak bym miał ten abonament). Koniec końców upgrade będzie mnie kosztował €679. Myślę, że nie przepłaciłem.
Zależy mi na aparacie który potrafi złapać ostre zdjęcia w ruchu, nawet w zamkniętym pomieszczeniu, ma stosunków szybkie updaty, telephoto (7 nie miał),
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sroka22 na urządzeniu się nie zawiedziesz, ewentualnie na cenie. Na Black Friday spokojnie za 30% ceny będzie można dostać - w najgorszym wypadku...
  • Odpowiedz
@qmicha: śledzę rynek i nie ma takiej opcji.. on nawet blisko 30% MSRP nie będzie, a co dopiero tego co ja zapłaciłem ^^

Edit: w sensie nie ma opcji, że będzie tak tani.nie w ten Black friday, ani kolejny..
  • Odpowiedz
@qmicha: spoko. Jeśli można wiedzieć- na jakiej podstawie tak uważasz? Pixel 8 pro jest już prawie rok na rynku i teraz kosztuje ok. 2/3 MSRP. Czemu wg Ciebie Pixel 9 pro będzie kosztował 1/3 MSRP już po paru miesiącach?
Bo jesteś fanem Xiaomi, Apple czy Samsunga? Bo dla Ciebie nie jest więcej wart?
  • Odpowiedz