Wpis z mikrobloga

@szarekredki: dlaczego wrzucasz jakiegoś pajaca lokalnego a nie wrzucisz np. szefa komisji obrony Bundestagu, który powiedział, że jest git, dobrze idzie ofensywa i przydałoby się więcej Leopardów wysłać? Nie pasuje do narracji?
  • Odpowiedz
@szarekredki: Niemcy: Przewodniczący Komisji Obrony w Bundestagu, Marcus Faber (FDP), nie widzi problemu w tym, by Ukraina używała broni dostarczonej przez Niemcy do swoich obecnych ataków na terytorium Rosji. "Kiedy są one przekazywane Ukrainie, są ukraińską bronią", powiedział gazecie Funke Mediengruppe (8 sierpnia). Dotyczy to "wszystkich sprzętów", w tym czołgów Leopard 2

I włoskie pacholki Putina:
Rząd Giorgii Meloni, choć potępia rosyjską inwazję, stoi na stanowisku, że b--ń wysyłaną przez
  • Odpowiedz
@Hilalum: a czy premier Saksonii nie może być niemieckim pachołkiem Putina? Tak jak co niektórzy nasi politycy i obywatele? Ja mam jednego lokalsa, który uwielbia prozę Dugina i ma kubek do kawy/herbaty z "Z". Mogę się domyślać, że pierwszy sypnie kwiatami przed wojskami FR wkraczającymi do mojego miasta. O ile ktoś go wcześniej nie aresztuje albo odstrzeli w sytuacji "W". Na razie może być pożyteczny dla kontrwywiadu. Więc nie ma
  • Odpowiedz
@szarekredki: A może dlatego ze twoje 8 miesięczne konto, to konto kacpapka? rozumiem że jak taki braun czy inny konfederata cos takiego mówi, to Polska również jest przeciwko?
  • Odpowiedz