Wpis z mikrobloga

Bosak zaproponował prawybory na całej prawicy i jednoznacznie nazwał PIS prawicą tym samym zrobił głupków tych konfiarzy, ktorzy powielają tą wrzutkę dla niezbyt bystrych, że '' PIS to lewica''.
No nawet dzisiaj rano takie wpisy widziałem i zaplusowane.

Pojmijcie wreszcie - w Polsce partie pozycjonuje sie z klucza światopogladowego - to jest najważniejszy segment w polityce i to najmocniej decyduje kto z kim wejdzie w koalicje, a nie sprawy gospodarcze czy geopolityczne, któe śa na trzecim miejscu (na drugim jest chęc dorwania sie do koryta) .
I bedzie tak dopóty dopóki czołowe pozycje w PIS czy Konfie beda zajmowac fundamentalisci religijni lansujacy sie w Czestochowie, ulegajacy wpływom Ordo Iuris, straszacy lgbt i Zachodem czy podpisujacy jakieś konferencje na których powołuje się Jezusa na króla Polski podkreslajac, ze to faktyczne koronowanie, a nie symboliczne.
Sami to akceptujecie, wiec po co te fikołki.

Wicemarszałek Sejmu mówił też o prawyborach kandydata na prezydenta na prawicy. Taką propozycję dla PiS ma Konfederacja. - Idea prawyborów na całości prawicy krąży od dawna, teraz PiS nie ma dobrego kandydata, nie ma kandydata, który mógłby walczyć o reelekcję, więc idea prawyborów na całości prawicy, tej demokratycznej, od Konfederacji, przez Suwerenną Polskę, po PiS, ta idea jest zasadna - podkreślił.

- Jeżeli PiS chce wybrnąć z dylematu, kto będzie kandydatem na prezydenta przez prawybory, jestem gotowy do takiej rywalizacji i jak najlepszego reprezentowania wyborców PiS. Jeżeli PiS nie godzi się na prawybory na całości prawicy, będę namawiał do poparcia liderów Konfederacji kandydatury Sławomira Mentzena. Wówczas prawybory w Konfederacji nie mają sensu. Realnie rozważane kandydatury to ja i Sławek - stwierdził polityk.


#konfederacja #polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tym samym zrobił głupków tych konfiarzy


@szurszur: nie doceniasz ich.

Wystarczy że Bosak odejdzie z konfy i nagle magicznie przestanie mieć z nią cokolwiek wspólnego. Przecież jak Korwin nie zebrał wystarczającej ilości głosów to stał się lewakiem i jego opinie czy to co mówił o koalicji w ogóle się nie wydarzyły
  • Odpowiedz
w Polsce partie pozycjonuje sie z klucza światopogladowego - to jest najważniejszy segment w polityce i to najmocniej decyduje kto z kim wejdzie w koalicje, a nie sprawy gospodarcze czy geopolityczne, któe śa na trzecim miejscu (na drugim jest chęc dorwania sie do koryta) .


@szurszur: i dopóki tak będzie to nie będzie lepiej
  • Odpowiedz
@szurszur: nawet bosakowi brewka nie dygła gdy mówił o prawyborach na kandydata całej patriotycznej opozycji. szkoda, że nie uściślił, wobec którego kraju tacy z pisu i solpolu patrioci, że o konfie jako takiej nie wspomnę
  • Odpowiedz
@szurszur: Ja jestem zdania, że powinno zaprzestać się mówić o PiS czy Konfie jako o partiach politycznych. Pierwsi to po prostu mafia, drudzy to zbieranina szpiegów, szurów i nazioli, obydwie zasługują na delegalizację i osądzenie ze swojej szkodliwej działalności dla Polski.
  • Odpowiedz