Wpis z mikrobloga

Powiem wam że sam jestem po 30 i jeszcze o dobiciu do 40 myślę ze spokojem, ale no k---a, widmo dobicia 50 lat to już jest lekka panika, to jest game changer. Lata z----------ą jak p------e od kowida, czas się kurczy. Niby banał, ale sami sobie wyobraźcie że subiektywnie osiągnięcie 50 lat jest już wcale nie tak daleko
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arboree: ja już 43 na liczniku. W sumie już nie zwracam na to uwagi. Tylko trzeba robic rzeczy a nie przekładać na później, bo później może już być ciężko ;)
  • Odpowiedz
@Arboree: @mlekoag Czy Panowie kupiliście sobie jakiś prezent na okrągłe urodziny? Za rok mi wbije 30 i się zastanawiam nad jakimś idiotyzmem typowym dla starszego typa po 30, typu np. skuter wodny albo inny e-foil.
  • Odpowiedz
@Arboree dlatego trzeba próbować nowych rzeczy i "kolekcjonować" wspomnienia, jutro może nas już nie być, więc też nie warto odkładać na później.
Nie ma czym się przejmować i zamartwiać ( )
@tellet kupowanie rzeczy materialnych jest bez sensu chyba że wiąże się to z twoją zajawką, zrób coś dla siebie, jakiś kurs, nowe umiejętności czy doświadczenie. Jak uda Ci się znaleźć to co lubisz to
  • Odpowiedz
zrób coś dla siebie, jakiś kurs, nowe umiejętności czy doświadczenie


@lewniesprzymierzasiezkojotem: kurs srurs, człowiek to nie dywan żeby się ciągle rozwijać ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Realizuję i rozwijam się w pracy, która do tego jest nie najgorzej płatna. Nowe doświadczenie, to raczej pod względem nowych przeżyć, a jazda na skuterze wodnym mi się bardzo spodobała :3
  • Odpowiedz
@tellet jak lubisz to fajnie, ze skuterem wodnym ja mam tak, że fajna zabawa na 20min potem już mi wystarczy, więc swojego bym nie kupił. Na key west byłem na wycieczce z przewodnikiem na skuterach wodnych ale to akurat fajniejsze było zwiedzanie niż samo pływanie. Wracając do pytania to na 30. zrobiłem kurs na paralotnie i się wkręciłem, może trochę za mocno, ale nie mam też za bardzo nic innego do
  • Odpowiedz
@Arboree: @mlekoag Czy Panowie kupiliście sobie jakiś prezent na okrągłe urodziny?


@tellet: nie na okrągłe, ale w tym roku pozwoliłem sobie na nowy motocykl. Wydatek, który mnie bolał trochę ze względu na rodzinę i mam czasami wyrzuty sumienia, ale jak nie teraz to kiedy. Kupiłem w marcu, a już mam 10000 przejechane. Zrobiłem sobie np. trasę Rumunia, Serbia, Czarnogóra, Bośnia, Chorwacja. A jeszcze w sierpniu chce znowu
  • Odpowiedz
@Arboree: Mi za pół roku stuknie 40. Przerażające to jest. Z roku na rok mam do siebie coraz mniejszy szacunek. Nic nie osiągnąłem przez te wszystkie lata, na wiele rzeczy już jest za późno, może być tylko gorzej mimo że wcale dobrze nie było. Żyć się odechciewa.
  • Odpowiedz