Wpis z mikrobloga

  • 1
@Ca_millo

Znaczy trochę przesadziłem z tym że "nikt" za co przepraszam bo raz czy dwa Siostra mi powiedziała (Ojciec raz też) że Jestem ładny i miałbym szansę u kobiet XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Mi tak kiedyś powiedziała tinderowa co kręciła z moim bratem (brat ma inne geny zupełnie, oski) bo powiedział że matka się boi że do końca życia będę incelem
  • Odpowiedz
  • 0
@sperg44

Jeśli mogę się spytać to czujesz pewną zazdrość z powodu swojego brata że on zdobył lepsze geny w loterii genetycznej niż ty czy też wszystko git pytam z ciekawości
  • Odpowiedz
@power-weak
Przez długi czas nie czułem do brata niechęci tylko mu bardzo zazdrościłem i podświadomie nawet cieszyłem że nie skończy jak ja

Często dawał mi rady że "nikogo wygląd nie obchodzi", "nie musisz chodzić na siłownię", "zajmij się sportem"
No ale u niego to wyglądało zupełnie inaczej. Ciekawe zainteresowania, uczył się o wiele o wiele lepiej, bogate życie towarzyskie oraz głównie to że bardzo wcześnie zaczął trenować sporty walki i teraz siedzi w Tajlandii walcząc w kickboxingu
Ja nie trenowałem przez lęki społeczne w bardzo wczesnym wieku pogłębione przez pandemię i izolacje podczas
  • Odpowiedz
  • 0
@Amicia

No nie wiem nigdy nikt mi nie powiedział że jestem ładny oprócz siostry i taty no i nigdy nie dostałem żadnego zainteresowania od kobiet lub chłopaków a to Chyba o czymś świadczy
  • Odpowiedz