Wpis z mikrobloga

Jak Trump wygra wybory to w przypadku dalszego trwania zamieszek w #uk Stany powinny jakieś sankcje wprowadzić jeśli rząd londyński dalej będzie stosował kastowy system sądownictwa i był pobłażliwy dla obcych a wobec rdzennej ludności wręcz przeciwnie. Izolacja gospodarcza, presja na wyrzucenie z NATO itd. itp, to co się dzieje w UK jest dla mnie (i powinno być dla Stanów) ważniejsze niż Iran czy Chiny.

UK powinno być traktowane jak jakiś Irak dopóki to się nie zmieni.

#usa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@G06DbT: nie nuki ale w utopijnym świecie to Stany mogłyby spróbować zmiany reżimu jak w Iraku na mniej antyeuropejski. W Londynie Brytyjczycy to i tak mniejszość ludności.
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Super pomysl bulwo. Właśnie swoim pomysłem wyrzucenia UK z NATO osłabiłbyś ten sojusz, jeszcze dorzuć do tego Turcje, to jeszcze ciekawiej będzie Rosja lubi to onuco
  • Odpowiedz
  • 4
@JasnyBanan: obecność UK w NATO nie ma sensu jeśli będzie tam rządził obecny rząd który preferuje Muzułmanów i Murzynów wobec rdzennej ludności wysp. Interesy się rozjeżdżają z resztą sojuszu. To tak jakby, nie wiem, Chiny do NATO przyjąć
  • Odpowiedz
@tyrytyty: taa , ale zesralismy sie juz tu i co? gowno lezy i smerdzi w polskim internecie, uprawiacie tu polityke jakbyscie mieli jakikolwiek wplyw na to co sie dzieje. to co my widzimy dzis to bylo juz dawno temu uzgodnione
  • Odpowiedz