Wpis z mikrobloga

@ruszka: pracuje na kiepskim nagłośnieniu aktualnie i delay i reverb jest ale jak tylko dalem troszkę więcej to wydawalo mi się, że już jest za dużo... Musze w końcu sprawić sobie monitory :(
  • Odpowiedz
@martin87pl:

Ja lecę na głośnikach z logitecha, na monitory jeszcze troszeczkę pieniędzy brakuje :D Spróbuj pobawić się trochę z ustawieniami pogłosu i delaya, jak nie masz głośników za 20 zł to nie powinno być aż takiego problemu z usłyszeniem różnicy ;)
  • Odpowiedz
@ruszka: też mam Logitechy i nie wiem nie mam na nich jakoś dobrego słuchu. Miałem kiedyś Krk monitorki ale zmuszony byłem sprzedać. Od tamtej pory wszystko brzmi mi jakoś tak ni jak i mam problem z wykończeniem i masteringiem
  • Odpowiedz
@martin87pl:

No jednak bez porządnej akustyki i monitorów ciężko jest wykonać dobry mastering, ale miks na słabszym sprzęcie to kwestia wprawy i osłuchania, jak używałeś wcześniej monitorów to faktycznie masz teraz pod górkę ;/
  • Odpowiedz
@ruszka: głównie mixuje i nawet jak nagrywam seta jakiegoś to mam problem z gainem w miarę równym. Nie wiem dlaczego :D albo nie te lata albo po prostu mam strasznie #!$%@? logitechy. Jutro poprawie to moje cudo, zobaczymy co z tego wyjdzie
  • Odpowiedz