Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hadrian3 kiedyś oglądałem, ale Unia Leszno zaczeka dawać - nomen omen - d--y i przestałem.
a tak naprawdę to wybaczcie, nie chciałem sprowadzać tej dyscypliny do fajnych dziewczyn, które puszczają żużlowów przed startem
  • Odpowiedz
"smrodzie spalin" xd

Czyli w du..ie był,gó..no widział...


@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: no nie wiem, do tej pory byłem tylko na samochodowych wyścigach i tam śmierdziało spalinami. Co prawda tam to nadawało klimatu i nikt się nie taplał w błocie, a ludzie przychodzili oglądać umiejętności kierowców i osiągi aut, a nie gridgirls xD

nie zrozumiesz, po prześmiewczym tonie twojego wpisu widać jaki
  • Odpowiedz
najgorzej jak zaraz przyjdą jakieś lewaczki i zakażą takich pokazów, bo to przecież uprzedmiotowienie kobiet


@banan_obarack: wydawałoby się, że obleśne dziady naturalnie wymrą, ale nie, pojawiają się nowe. I jeszcze atak na złych lewaków bo śmieją czuć obrzydzenie do takich indywiduów xD
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor

A kogo nazwałeś januszem polaczku ze wschodu, bo nie rozumiem?


@CostlyWay oj boli Cię przestrzeganie regulaminu? Tak wyglada cywilizowany swiat, w końcu przestaniesz się ślinić na widok kobiecych pośladków
  • Odpowiedz
serio ludzie płacą żeby pooglądać d--y z kilkudziesięciu metrów w hałasie i smrodzie spalin? I z tego wynika popularność tej dyscypliny? To przecież jakieś discopolo motosportu xD


@malinq: Nie, po prostu wykopek sobie uroił coś, byle zwyzywać lewaków.
  • Odpowiedz
@banan_obarack Niestety w zawodach o indywidualne mistrzostwo świata nie ma podprowadzajacych.

BTW. Kilka lat temu te podprowadzające na meczach miały stroje prawie jak podprowadzające w boksie lub mma
  • Odpowiedz
@banan_obarack: Wrzucasz artykuł sprzed 8 lat z piłki ręcznej. Brawo xD W dodatku twierdzisz, że popularność tej dyscypliny jest spowodowana cheerleaderkami, a potem wrzucasz artykuły o czyimś bólu d--y, najs. Żużel w Polsce jest popularny: a) w miastach, które mają dalekie korzenie żużlowe i inny sport stoi na słabym poziomie b) Polacy odnoszą spore sukcesy na arenie międzynarodowej c) motorsport.
  • Odpowiedz
@XpedobearX dlatego zawęziłem do samych sportów drużynowych

to, że są konkursy skoków drużynowych nie czyni go takowym ;) z pozostałych, które wymieniłaś tylko tenis pod taki podchodzi, ale i tak tylko w wariancie deblowym/mikstowym, które interesują znacznie mniej ludzi
  • Odpowiedz