Wpis z mikrobloga

Jest mi smutno z tego powodu, że robię w pokoju livy i gadam jakieś głupoty i brat obok w pokoju musi tego słychać. Niby puszczam muzykę dosyć głośno ale myślę że to i tak kiepskie. Najgorzej jak wypije to wtedy gadam jakieś bzdury i głośniej. Pokój to całe moje życie i potrzebuje takiej opcji żeby gadać bo zwariuje w końcu.

Dziś jak już dochodzi 16 to powiedziałem dla ojca tylko dzień dobry, z bratem kilka słów i w sklepie jakie chce produkty. Łącznie może to było 50 - 100 słów. Ale moj ojciec też nie do gadania, bracia to samo. Dodatkowo starszy brat jak byliśmy dziećmi wymyślał obraźliwe przezwiska na rodzeństwo. Mnie nazywał kartofel, robak, zasrany tygrysek i jeszcze kilka innych pewnie. W sumie wyjebka w niego. Ok. Teraz już jest niby dobry ale napewno jest w nim ten ubliżający burak tylko się hamuje. Na młodszego brata nazywał "srul" w dzieciństwie i jak się ostatnio pokłócili to tak do niego powiedział po 15 czy 20 latach przerwy. Myślę, że on u starsze siostry trochę mnie gnębili w dzieciństwie. Ehhh

#przegryw #rodzenstwo #patologiazewsi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@giga_jablecznik

@Blueweb: daj linka do kanału, bo czuję bekopotencjał


Nie no ja na innych platformach niż YouTube. Ale nie chce kogoś kto wchodzi żeby się tylko śmiać także dzięki. A beki nie ma wielkiej. Fajnie ze mną można pogadać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Janusz-Koriwniak

@Blueweb w ile osób się gniezdzicie tam? Twój brat jest po 40tce i się wszyscy gniezdzicie czy któryś się wyprowadził?


4 braci mieszkamy. Siostry się wyprowadziły. Ja też 10 lat poza domem byłem. Brat też był za granicą itp. teraz tak siedzimy bo wygodnie w sumie ale są wady.
  • Odpowiedz
Nie no ja na innych platformach niż YouTube. Ale nie chce kogoś kto wchodzi żeby się tylko śmiać także dzięki. A beki nie ma wielkiej. Fajnie ze mną można pogadać.


@Blueweb: mogą być inne platformy i obiecuję się zachowywać.
  • Odpowiedz