Wpis z mikrobloga

#csgo #gry

Mirki, kupilem sobie tego csa, i poprostu nie mogie, no nie mogie. Nie gram za bardzo w gry, ale k---a, jakim prawem ja do goscia strzelam z 3m z AK/innego karabinka, idzie 15 pociskow, z czego 5 trafia (glupota), a ten sobie stoi. Jest jakas strzelanka sieciowa, ktora bylaby ciut realistyczniejsza?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DuzyLysyBrzydki: mnie najbardziej w-----a w GO, że nawet jak widze, że kolesia na ścianie rozlałem to potem się okazuje, że nic nie weszło ... Już nie mówiąc o tym jak z AWP się strzela...
  • Odpowiedz
@bdfi1: @ziarna_dyni: @lmh_: No ale ta mechanika z d--y, ja rozumiem ze bron ma rozrzut, ale na pewno nie taki. Po cholere robic gre z "prawdziwymi" modelami broni, gdy srutowka mojego dziadka ma lepsze skupienie niz w niej AK...

Wlasnie, co do AKM - jesli skupienie w strzelaniu seria, na 30m, jest wieksze niz pol metra, to bron idzie do rusznikarza. Tutaj ejst metr rozrzutu na
  • Odpowiedz
@ziarna_dyni: no rozbryzg krwi na ścianie :) Czasem widzę, że jestem sam na sam z kolesiem, widzę, że na ścianie z jego strony trochę krwi, a jak mnie ubije to pokazuje, że nic nie dostał.
  • Odpowiedz
@ziarna_dyni: wiem, zajmowałem się trochę serwerami. Ale na moim c------m necie mam to samo co na necie dobrym. I nie zwracałbym na to uwagi, gdyby nie inni bluzgający na to :)
  • Odpowiedz