Wpis z mikrobloga

Nie ma nic piękniejszego jak na Twitterze dyskutujesz z "Polskim Polakiem" i piszesz, że fajnie jak ruskie zdychają.

On wtedy zawsze z kartki ściąga i przewraca kota ogonem mówiąc o złych Ukraińcach w Polsce.

A ja wtedy: "dopóki kacapy zdychają jest w pytę"

PolskiPolak wtedy nie może mnie obrazić, bo by się zdradził, że jest kacapem, więc przestaje odpisywać albo zmienia znowu temat.

Te ruskie trolle udające Polaków nie mogą nas obrażać, czacie to? XD
Najwyżej powiedzą, że jestem ukrem, ale nic złego na Polskę nie mogą powiedzieć, to jest piękne, bo można ich wyzywać i z zaciskaniem zębów muszą grzecznie odpisywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam przetestować

#rosja #ukraina #wojna #bekazprawakow #russiahateclub
d4wid - Nie ma nic piękniejszego jak na Twitterze dyskutujesz z "Polskim Polakiem" i ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No zawsze beka z fajnokremlaków jak płaczą że nasze państwo marionetkowe wjeżdża na ich terytorium. Oni tam coś płaczą że hur dur zaraz wojna się skończy i wygrają, zajmą Kijów, otóż nie, będziemy walczyć do ostatniego ukraińca i kacapa. Wojna się skończy jak nam coś ciekawszego do oglądania zorganizuje, bo po odsunięciu PISu to w polsce troche nuda.
  • Odpowiedz
  • 9
@d4wid jeszcze z ciekawostek powiem, że jak chcesz się z takim spotkać (gdzie i tak do tego nie dojdzie, bo nie masz wizy do muchosranska) to zawsze mieszkają w Warszawie coś jak grover i inne saszki
  • Odpowiedz
@nomadicgoogler dokładnie. Zachodnie media próbują nam wmówić, że niby my antysemityzm wysysamy z mlekiem matki. Jest to wierutną bzdurą (pomijając już fakt, że jesteśmy narodem, który wspomógł naród żydowski w czasie wojny najbardziej). Otóż, proszę państwa, z mlekiem matki to my wysysamy nienawiść do ruskich śmieci.
  • Odpowiedz
@d4wid: ja ostatnio z ojcem miałem ciekawą dyskusję. Rozmawialiśmy chwilę o polityce i zaczął propsować ruskich, że to zachód ich sprowokował bo oni się nie zgadzają z elgiebetami i to wszystko wina unii bo mogli nie zaczepiać wielkich obrońców konserwatyzmu. Zapytałem więc, komu kibicuje, a on na to że na pewno nie zachodowi. Zacząłem mówić o tym, że w aktualnej sytuacji Polska musi wybrać w którym bloku chce się znajdować.
  • Odpowiedz