Wpis z mikrobloga

Już lato powoli się kończy. Ja tego okresu marnych 3 miesięcy nie nazywam latem tylko "cieplejszą porą". Kiedyś lata były, po 30 stopni, z ciągłym słońcem. Lato to jest w Kaliforni, większość roku słońce, 25 stopni. Upał, upał to jest w Phoenix w Arizonie, 40 stopni, no od 30 w górę w cieniu możnaby nazwać upałem. A to, to to jest gówno a nie lato. Ile tych dni u mnie słonecznych było, a takich z temperaturą powyżej 30 stopni to chyba nawet 5 nie było. Tak wygląda u mnie lato, to już nie jest śmieszne.

Trochę pokorzystałem, maksymalnie wykorzystałem nieliczne dni dobrej pogody ale ogólnie to to nie jest to, co kiedyś. Z roku na rok tylko zimniej, mniej słońca i bardziej deszczowo. Filtra użyłem może 3 razy? Bo słońce opala, ale bardzo powoli i słabo. Planuję sobie powolutku, by w styczniu/lutym wylecieć do ciepłych krajów na 2 tygodnie i zaznać prawdziwego ciepła, takiego z suchym powietrzem i z przynajmniej 30 stopniami w cieniu. Kończy się to lato powoli, a ja czuję niedosyt, zaraz znów 9 miesięcy szarej, zimnej sraki i wzmożonych depresyjnych myśli, braku ruchu, spania po 16 godzin i ogólnej wegetacji stagnacyjnej.

Dobrze, że chociaż zima jest coraz mocniejsza co roku, to przynajmniej znów spadnie z pół metra śniegu i zrobi się "magicznie", dobry czas do spożywania trunków jest wtedy. Ehh, szkoda, że taki klimat u mnie jest, bardzo szkoda.

#przegryw #depresja
Van-der-Ledre - Już lato powoli się kończy. Ja tego okresu marnych 3 miesięcy nie naz...

źródło: 1000021724

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Van-der-Ledre: Nie wiem, wydaje mi się ze w tym roku to niema na co narzekać jeśli chodzi o lato. Bardzo dużo słonecznych dni. Pozatym 4 pory roku mają swój urok.
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre cienizna, ja chciałem pojechać sobie nad wodę dziś, a tu 17 stopni, zachmurzenie i nawet lekko mi zimno siedzieć przy otwartym balkonie. Liczę na globalne ocieplenie, bo w Polsce naprawdę się przyda cieplejsza pogoda, zwłaszcza że warunki turystyczne mamy
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre przeprowadź się do innego rejonu, u mnie na wschodzie Polski było zdecydowanie powyżej 5 dni z temperatura powyżej 30 stopni(co mnie nie cieszy, za ciepło), praktycznie całe lato słoneczne, bardzo mało deszczu. No i tutaj również wiosną/jesienią jest słońce i ciekawa pogoda
  • Odpowiedz