Wpis z mikrobloga

@dobry-informatyg: Konfederacja i wypominanie innym "myślenia życzeniowego". Dobre. To kiedy wywracanie stolika tudzież zdobycie 20%. Przecież zielone szczałki były tylko w górę! Albo upadek szwecji/unii "za parę lat" o którym ten dziad pewnie dłużej pierdzieli niż ty żyjesz xD To tylko czubek góry lodowej który mi się przypomniał po 5 sekundach myślenia.
  • Odpowiedz
zabawne, że konfederaci zawsze ramię w ramię z PiSem


@marcaj: wiadomo, kiedy się kłamie to zawsze ramię w ramię
https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=9&NrPosiedzenia=11&NrGlosowania=52
kiedyś pytałem czy chociaż dychę na schronisko wpłacicie jak obalę, ale wy Gebelsy tylko ignorowaliście i kłamaliście dalej. Powtórzyliście już kłamstwo tysiąc razy, czy ciągle braknie?
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight @marcaj @magic_johnson @slapdash: Neurussia, wiemy że to wy xD Już byście skończyli z tą propagandą, dopiero Putin witał z honorami szpiega, który wspierał te wszystkie głupoty powiązane z koalicją rządzącą - strajki kobiet, otwarte granice czy wolne sądy. Kolejny raz się okazało, że to nie Konfederacja a szeroko pojęta lewica jest prorosyjska, na czele z wykopowymi funkcjonariuszami.
  • Odpowiedz
@wAr1948: da da. Przecież po to kasę na "Uncji dla parafii" musieli wyprać, żeby agenturę wesprzeć prawie legalnie. A twarzą tej kampanii to był który polityk koalicji albo pisu?

O, jeszcze się zacząłem śmiać, bo sobie przypomniałem, jak grubego barona łódzkiego wyrzucili z partii za nazwanie Putina zbrodniarzem xD
  • Odpowiedz
@wAr1948: A to ze screena plus ruski Grześ głosujący przeciwko akcesji Szwecji i Finlandii do NATO to przypadek? Ty wypisujesz jakieś sytuacje w których rzeczywiście ruska agentura zapewne maczała palce bo każdy #!$%@? jest jej na rękę (dlatego wcale mnie nie dziwi, że wspiera np marsze kobiet, zielonych cymbałów od "atom zły tylko ruski gaz!" itp itd) ale to, że konfiarze otwarcie głosują jej na rękę jest nie do odparcia.
GodEmperorWasRight - @wAr1948: A to ze screena plus ruski Grześ głosujący przeciwko a...

źródło: Screenshot 2024-07-13 at 13-35-54 Mikroblog Wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: Porównujesz otwarte szpiegostwo, do jakiegoś głosowania w sejmie, które Konfa zbojkotowala na zasadach symetrii przez podejście Ukrainy do Wolynia!? Mówisz o tematach grzanych przez te same środowiska, które broniły szpiega Gonzaleza. Jakby przejrzeć głosowania to się nagle okaże, że Konfa po prostu głosuje w interesie Polski. Może lepiej rozmawiać o bardziej znaczących sprawach, np. wspomniany szpieg, jak PO darowało gazpromowi 2 mld długu a Tuska nazywano człowiekiem Rosji w
  • Odpowiedz