Wpis z mikrobloga

To mnie w ogóle rozwala, jak przy sytuacjach granicznych maski niektórych osób potrafią opaść xD

Tak jak teraz w przypadku walki Szeremety zadeklarowane lewaki bronią teraz jak nigdy płci chromosomalnej Lin Yu Ting, a z kolei konfederaci ją ignorują, bo skoro kobieta ma wyższy poziom testosteronu, więc nie powinna walczyć w kategorii damskiej z "ich" konfederatką- i oczywiśćie wszędzie pojawia się argument "walka z facetem" xD
Całkowita zmiana, kto by pomyślał, że argument zawsze warto dobrać pod kątem tego jak pasuje do poglądu ¯\(ツ)/¯

Tacy ludzie tak naprawdę są tą dwiema stronami jednej i tej samej monety, tylko w pewnym momencie ich życia pojawiło się coś co delikatnie przeważyło prawo/lewo - a potem karuzela #!$%@? siłą odśrodkową wyrzuciła ich na swoje krańce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#paryz2024 #bekazlewakow #bekazprawakow #bekazpodludzi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xfin: po części się zgadzam, w internecie już od dawna nie chodzi o prawdę i rozrywkę tylko o bańkę informacyjną, polaryzację i nakręcanie emocji, podziękujemy social mediom ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@xfin: Tu nie ma co zgrywać oświeconego centryste i winić obie strony tylko spojrzeć na to realnie

Są dwie strony sporu.

Ci co chcą za wszelką cenę zniszczyć Tajke i Algierke, od początku rzucają co się przylepi w ich stronę. Najpierw złapali się na fejury że to po prostu trans kobiety, i że pewno dnia poczuli się kobietami i dopuszczono ich do sportu.
Później jak w końcu przez dezinformację przebił się fakt że to nie są transkobiety tylko sprawa może być skomplikowana, i albo to są kobiety z zaburzeniami lub osoby interpłciowe, to ta strona albo kompletnie to olewa albo mówi że w jakiejś części są chłopami
  • Odpowiedz
  • 0
I jest druga strona czyli ludzie jak ja którzy zainteresowali się tematem, i powiedzieli że to nie jest takie proste, nie wiedząc jakie dokładnie są badania obu organizacji, oraz jaka dokładnie jest historia obu pań nie można rzucać pochopnych wniosków i próbować cancelować te 2 pięściarski.


Jeśli dla ciebie to są dwie strony


@McWozniak: nie napisałem o tej grupie dosłownie nigdzie w swoim wpisie - wyraźnie napisałem o jakie dwie
  • Odpowiedz