Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem..
Wiele się dzieje, sami wiecie #paryz2024 #ukraina #uk itd.

Ale wciąż nie zapominajmy że ten człowiek pozbawił życia trzyosobowej rodziny, zbiegł z miejsca zbrodni i po dziś dzień nie poniósł żadnej odpowiedialności.

Proszę o tym pamiętać, sprawiedliwości musi się stać za dość.
Etreum - Ja rozumiem.. 
Wiele się dzieje, sami wiecie #paryz2024 #ukraina #uk  itd.

...

źródło: image_picker_7A1C9D1F-853E-473E-86EA-AEA54CD12AAF-14860-0000025FFF373632

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Etreum: Za każdym razem jak jadę i mnie mija jakiś debil z duża prędkością to komentuje to "Ooo kolejny majtczak jedzie"
Jak idę do kibla na dwójkę też mówię, że idę zrobić Majtczaka. Zrobiłem majtczaka i śmierdzi.
Tę gębę zapamiętam do końca życia.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 6
@wolepiwo to byłby plot-twist nie mniej w tej sytuacji nie chce mi się nawet specjalnie z tego śmiać bo to tylko pokazuje w jakiej dupie jesteśmy jeśli chodzi o działanie organów sprawiedliwości w tym kraju.

Pomyśleć że to mogła być Twoja, moja, czyjakolwiek rodzina.
  • Odpowiedz
@Etreum Zapomniałeś o kluczowej sprawie: policja próbowała wszystko zatuszować, a państwo polskie pomachało mu na lotnisku, kiedy odlatywał sobie w klapeczkach i okularach przeciwsłonecznych do Arabów.

Ja rozumiałbym, gdyby ten typ był jakimś geniuszem zbrodni i po prostu rozpłynął się w powietrzu, ale to, co zrobiło państwo, jest największym splunięciem w twarz zwykłemu polskiemu obywatelowi, jakie pamiętam. Urzędników nie skrępowały nawet oczy wszystkich skierowanie na tę sprawę, ani finał kampanii wyborczej.
  • Odpowiedz