Wpis z mikrobloga

@tomwick55: Kibice Legii i Radomiaka to zgoda, a z Motorem się nie lubią ze względu na Śląsk który pewnie z nimi przyjedzie, wiec wybrałbym ten drugi chociażby z tego powodu, że na trybunach będzie ciekawiej. Sportowo pewnie poziom podobny i to wróżenie z fusów który mecz będzie lepszy.
  • Odpowiedz
a z Motorem się nie lubią ze względu na Śląsk który pewnie z nimi przyjedzie


@Jajozjadakure: No właśnie mamy nadzieję, że Śląsk z nami do Warszawy pojedzie, ale to nie znaczy że szukamy awantur z Legią czy Radomiakiem.
  • Odpowiedz
@Senior_Mordino: Jprdl... a ty idź być głupim wykopkiem i sobie coś wymyślać gdzie indziej, ok? Po prostu stwierdziłem fakt i tyle, że jedni i drudzy się nie lubią a ty mi o jakimś szukaniu kos. Bez odbioru, mam nadzieję...
  • Odpowiedz
@tomwick55: Legia ma taką manierę, że lubi przegrać mecz nie do przegrania. Co sezon tak jest. Z Radomiem przegrali w tamtym sezonie, więc teraz raczej już inaczej podejdą, ale z Motorem może być różnie. Oby nie, ale Legia kiedyś jako MP zrobiła to. Stąd po wczoraj zastanawiam się kiedy urok się skończy. Tak jak po AV. A poza tym Motor to ex-klub Feio, więc ciekawie i ma piłkarzy z Polski,
Sylwiusz89 - @tomwick55: Legia ma taką manierę, że lubi przegrać mecz nie do przegran...
  • Odpowiedz