Wpis z mikrobloga

Na miejscu JE Donalda Franciszka teraz to już jechałbym z kredytem 0% po całości. Cała krytyka, która mogła spłynąć już spłynęła. Wykopki się spociły, spłodziły pierdyliard memów i w zasadzie już zużyły zasoby kreatywności. Była petycja (a nawet kilka xd), był protest w terenie razem z komuchami (xd), było trollowanko na twitterze, próby negatywnego pozycjonowania Tuska i szczucie watchdogami czyli klasyczny trolling ustawą o dostępie do informacji publicznej. Skala zesrania była nieziemska i nieporównywalna chyba z niczym w historii tagu.

Moim zdaniem wycofywanie się na tym etapie byłoby nieracjonalne jak i tak się już obskoczyło medialny wpierdziel. Ja bym zerwał ten plaster i dokończył temat skierowaniem ustawy do Sejmu. No ale to ja, zobaczymy co tam stratedzy PO zdecydują.

#nieruchomosci
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@wypopekX umyłeś chociaż buzie po ostatnim lizaniu rowa waldkowi budzie na X w temacie bk2% czy tak bezpośrednio tutaj do nas wpadłeś?
  • Odpowiedz
  • 2
@kdgc: trudno mi zrozumieć co tam brzęczysz bo język ryszntoku bywa niewyraźny, ale ale jeżeli chodzi o uprawianie miłości z pis-em to mick też mnie tym negatywnie zaskoczył ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wypopekX Jak zawsze suweren śpi dopóki ustawa nie wejdzie. Bo za dużo bajania politycy prawią, ale skutki mogą ich zmieść z planszy. Wtedy zacznie się hejt ze wszystkich stron. Każdy będzie chciał wbić szpilę i będzie szukać odpowiedzialnych za to że znów ceny podrosły. Jak dla mnie są w kropce, bo kasa od deweleloperów pewnie pozwoliła im wygrać a jednocześnie po wprowadzeniu czeka ich gówno tornado. #bekazpo #tusk
  • Odpowiedz
  • 0
po wprowadzeniu czeka ich gówno tornado


@maradero: niby z której strony? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypominam, że odpowiedzialny za kredyt 2% Waldemar Buda ze świetnym wynikiem trafił do Brukseli. Hetman tak samo. Ludzie poza bańką mają to w dupie
  • Odpowiedz