Wpis z mikrobloga

Na każdym nagraniu z Kurska ruska swołocz mówi, że pomagała w specjalnej operacji wojskowej, proszą Putina o pomoc i jeszcze mówią mu, żeby ukarał osoby, które dopuściły do ataku na ich miasto. Mają mózgi wyprane propagandą to tego stopnia, że już nigdy do nich nie dotrze kto jest odpowiedzialny za to, że dzieje im się krzywda.

#ukraina #rosja #wojna
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 348
@Thorrand: Ja mimo wszystko liczyłem na jakieś głosy skierowane do Putina mówiące, żeby zakończył wojnę. Ale czego się spodziewać po ludziach, którzy widząc wrogie wojska, nagrywają dowody na to, że brali czynny udział w wojnie xD
  • Odpowiedz
@jutokintumi: dlatego uważam że społeczeństwo ruskie (wykluczając tych co są inteligentni i opuścili ten syf w czasie rozpoczęcia działań wojennych) nie zasługuje na nic poza sraniem w lesie jak to robią do tej pory. Zero tolerancji, zero współczucia dla tych bez mózgów!
  • Odpowiedz
@jutokintumi: przecież wg ruskich ukraińskie wojsko to SS nazistowskiej junty. ruscy żyją w totalnie innej bańce informacyjnej, nie warto nawet myśleć o tym by w tych spranych łbach miała by się pojawiać jakaś refleksja.
  • Odpowiedz
@jutokintumi: nawet nie trzeba lecieć do Rosji by zobaczyć jak propaganda działa, posłuchaj u nas ludzi po 60tce i innych we wszystko wierzących. Złapali kolejnego pedofila w kościele, atak na kościół. Kto jest winny za czasów pisu, sądy niepodlegające Jarosławowi, kto jest winny dzisiaj, Tusk. Ruskie to głupki zryte propagandą i żyjące w mentalnie w komunie jak małe dzieci.
  • Odpowiedz
Na każdym nagraniu z Kurska ruska swołocz mówi, że pomagała w specjalnej operacji wojskowej,


@jutokintumi: Jak tego nie powiedza to zaraz leci przekaz medialny, że sa zdrajcami narodu, a jeszcze wsadzic moga.
  • Odpowiedz
90% ludzi egzystuje w bańkach mentalnych, mają zakute łby, ci akurat żyją w bańce mateczka rassija, inni żyją w bańce rodzina, jeszcze inni w bańce pieniądze, jeszcze inni w bańce instagram itd. Ludzi potrafiących myśleć krytycznie w każdej sytuacji jest na świecie garstka.
  • Odpowiedz
Ja mimo wszystko liczyłem na jakieś głosy skierowane do Putina mówiące, żeby zakończył wojnę. Ale czego się spodziewać po ludziach, którzy widząc wrogie wojska, nagrywają dowody na to, że brali czynny udział w wojnie xD


@jutokintumi: Bo to ich jedyna opcja na ratunek. Sadzisz, ze fiutin by sie przejal jakimis nagraniami by zakonczyl? Oni dobrze wiedza, ze jak nie beda trzymali sie kurczowo jego, to na froncie ich miasto zostanie
  • Odpowiedz
Myślałem, że gdy zobaczą Ukraińców w swoich wiochach, to dołączą się do ZSU i wspólnie pomaszerują na Moskwę.


@Thorrand: no tak zrobili w syri naprzyklad ale to ruskie zwierzeta ich pacyfikowaly
  • Odpowiedz