Wpis z mikrobloga

@Varmandoble: na pewno chińczyk? Mam F5 Pro i nie mogę połączyć się z AA, z kamerką samochodową, ogólnie dość specyficzny telefon, choć w codziennym użytkowaniu nie ma za bardzo na co narzekać
  • Odpowiedz
@Varmandoble: Apple, bo zapewnia prywatność lepiej, niz Samsungi, bo do wszystkiego masz swoje hasło. Lepszy aparat, płynniejsza praca procesora, dzięki czemu portal ze śmiesznymi obrazkami bedziesz scrollować płynniej, niż na androidzie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@uefaman a możesz uargumentować? Na papierze oprócz aparatu to ten F6 pro wygląda o wiele lepiej. Wsparcie oba mają na 3 lata, ona android 14 na start. Poco prawie dwa razy lepszy procek, aluminiowa i szklana obudowa, ufs 4.0. Jedyny minus poco dla mnie to ten bezsensowny 2 mega pixelowy aparat do makro, przeciętne zdjęcia względem realme i to że to Xiaomi. XD poza tym rewelacyjny ekran ma ten POCO.

@
  • Odpowiedz
@Varmandoble: No właśnie caly myk w Apple rozchodzi sie o system, który musi byc w bieżącej wersji, a ta jest w coraz nowszych odmianach iphona i płaci sie głównie za te aktualizacje, ale za to masz zapewnioną prywatność, bo wszystko pod hasłem itp ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasem warto wydac całą #pensja no i jak już raz zaczniesz korzystać z iphona, to będzie Ci
  • Odpowiedz
  • 1
@JasnyBanan Jak dla mnie to jest trochę #!$%@?, nie obraź się. Chociaż z drugiej strony rozumiem co masz na myśli jak i samą idee. Natomiast porównał był to samochodów. Po co Ci grat za 20k? Nie lepiej dołożyć 50k i kupić coś porządnego? Mamy 2024 rok, android działa świetnie, nawet na tanich urządzeniach z wsparcie producentów jeśli chodzi o aktualizację systemu i zabezpieczeń również jest coraz dłuższe, Samsung oferuje 4-5 lat,
  • Odpowiedz
@Varmandoble: Od chińczyka nawet gaci nie kupie, bo to ujowa jakość. Moje preferencje konsumenckie prezentuja sie w ten sposób:
- producenci z USA
- z Korei Płd
- z Japonii
- nasi, polscy, którzy współpracują z Google np nasze smartfony hammery (òó
  • Odpowiedz
@vulcanitu: Poczytaj z kim współpracuje nasz hammer, z Google (σ ͜ʖσ) bo Google to nie tylko wyszukiwarka miras, jakbyś nie zauważył Google też produkuje smartfony
(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@vulcanitu: Ty sam jesteś chińskie gówno gamoniu. Hammer, to polski smartfon, który współpracuje z Google. Ta, nasza czyli polska, dla ciebir może nie nasza, bo może mam tu do czynienia z chińskim komuchem, lub kacapem, wièc fakty że saszka zza urala, to nie jest twoja firma, bo wy tam w kacapowie telefonów nie produkujecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Varmandoble nie bierz nic od Xiaomi. Tam wiecznie coś nie działa. Realme mam ja od 2 lat i nie było i nie mam żadnego zgrzytu, podczas gdy w Xiaomi miałem na co dzień coś nie działało, a to brak powiadomienia, a to brak informacji o telefonie, albo telefon sam odbierał połączenie jak był w kieszeni. W Realme takich problemów nie było ani jednego
  • Odpowiedz