Wpis z mikrobloga

Drukarka 3d Bambu, zasrany cały net tym tym sprzętem, co sama konia nawet zwali i krawat zawiąże, #!$%@? sensorów, kamer, wifi, ultra HD 4K dysk tysionc, ale tego nie potrafi: "Angel Hair Pasta". A moja bidulka, najtańszy budżetowiec na rynku (artillery hornet) z PET-G potrafi robić cuda takie jak na zdjęciu. Oryginalny projekt polubiło ponad 700 osób. link:
https://www.thingiverse.com/thing:44267
#druk3d #drukarki3d #3d #heheszki
ziemniac - Drukarka 3d Bambu, zasrany cały net tym tym sprzętem, co sama konia nawet ...

źródło: CHUJNIA

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziemniac aaaa xd nie jestem drukarzem 3d wiec sie nie znam, myślałem że naprawde chcesz takie cos wydrukowac xD i kminie po uj i do czego komus cos takiego ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ziemniac: mam sidewindera X1 z pierwszego wypustu. Fajnie działała przez pół roku, potem szklany stół powichrowało jak mapę plastyczną pirenejów, dwa razy wymieniany na gwarancji, za każdym jednym razem stół przychodził z dołkiem z fabryki, poddałem się, bo szkoda życia na tego śmiecia. Kupiłem Prusę, potem bambusa. A sidewindera trzymam jako kosztowną pamiątkę czemu nie warto kupować gówna ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz