Wpis z mikrobloga

#perfumy

Powiem wam prawdę objawioną.
Kiedy ktoś się spina, że klony są do dupy i tylko oryginały to z góry wiadomo jaką ma mordę XD nie oszukujemy się, że jak się ma wygląd to za Bonda, brutala, asada z aliexpress, pot z dupy, niemyte włosy dostanie się komplement. Desperacja perfumiana wychodzi z życiowych traum.

Masz dobre podejście do klonów = elegancki chłopak
Spinasz się jak Aventusiarze = morda jak przegryw

No niestety takie są fakty. Ja chociaż bym się wypsikał Roja za 3000zł to komplementu nie usłyszę ale przynajmniej nie wylewam swoich żali na lepsze i tańsze perfumy.
KjatanSveisson - #perfumy 

Powiem wam prawdę objawioną.
Kiedy ktoś się spina, że klo...

źródło: 1000094175

Pobierz

Cena za Creed Aventusa jest:

  • Za duża 24.7% (53)
  • Za ogromna 14.0% (30)
  • Za wielka 2.8% (6)
  • Za przereklamowana 28.4% (61)
  • Za potężna 30.2% (65)

Oddanych głosów: 215

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja kiedys sam skomplementowałem zapach, którym okazał się Madame Suddenly z Lidla z 21 zł takze ten..Ludzie mają #!$%@? czy pachniesz perfmami za 3000 zł czy za 13 zł. Dla większości wazne jest żeby były umiarkowanie nachalne w swoim aromacie i nie były jakimś Kourosem czy Erba Pura.

A Creed oczywiście jest przepłacony potężnie, ale nie dziwi mnie to skoro jakieś gówna od Diora czy YSL w ostatnich latach zaczęły być droższe
  • Odpowiedz
@KjatanSveisson: ja naprawdę chciałbym, żeby te arabskie klony faktycznie mi się podobały tak jak Aventus, ale żaden nie ma podjazdu xd
Przetestowałem wszystkie odmiany Armafa, Afnana SNOI i Loewe i żaden nie miał podjazdu do króla jeśli chodzi o kompozycję i lekkość zapachu.

TL DR: król GOAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gieremek - @KjatanSveisson: ja naprawdę chciałbym, żeby te arabskie klony faktycznie ...

źródło: 1000006280

Pobierz
  • Odpowiedz