Wpis z mikrobloga

Nigdy nie używałem twittera i dalej nie mogę zrozumieć jego popularności :( te 10 lat temu facebook był dalej popularny - ludzie mieli swoje profile prywatne albo firmowe, istniały różne grupy. Można było dodawać posty, zdjęcia itd., była lista znajomych i czat czyli w sumie czego chcieć więcej od social mediów i nagle ludzie stwierdzili "teraz podoba nam się portal w którym możesz dodać tylko ograniczonego tekstowo posta i w sumie nic więcej let's gooooooooooooooo"
#facebook #twitter #x #socialmedia
Lefty - Nigdy nie używałem twittera i dalej nie mogę zrozumieć jego popularności :( t...

źródło: f621cf0e-b643-4bde-a71d-6d6604f1d31e-1689454718875

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lefty mordo nie ty pierwszy zostałeś z tyłu, młodzi mają w doope i fejsa i TT, żyją Instagramem, tiktokiem i Snapchatem, za kilka lat oni też zostaną z tyłu
  • Odpowiedz
  • 0
@Atari_65XE: nie no teraz to ja wiem, ale mi chodzi o to czemu to się stało popularne te 10 lat temu xd to trochę tak jakby ludzie używali smartfonów przez 2-3 lata, a potem wrócili do starych nokii
  • Odpowiedz
@Atari_65XE Snapchat już umarł dość mocno, głównie przez niechciany spam który generuje (mam go tylko żeby oglądać vlogi od ziomka), codziennie dostajesz 10 powiadomień ze możesz kogoś znać, 20 powiadomień, że te osoby dodały coś do story i kolejne 10 od osób, o których nigdy nie słyszałeś i c--j cię bolą tak na prawdę. Instagram przeżywa teraz szczyt popularności, tu się mogę zgodzić, na tiktoku siedzą ludzie albo 15-25 lat albo
  • Odpowiedz