Wpis z mikrobloga

#siatkowka jeszcze co do pań:

Czy jestem rozczarowany stylem? TROCHĘ TAK. Szczerze mówiąc to na igrzyska „dojechały” jedynie Korneluk i częściowo Szczygłowska. Przyczyny tego były różne: brak doświadczenia w najważniejszych spotkaniach, zniżka formy, brak chłodnej głowy itd.

Czy jestem rozczarowany wynikiem? NIE. Jeszcze kilka lat temu mało kto się spodziewał, że panie w ogóle zagrają na igrzyskach, a co dopiero dojdą do 1/4F. Jeszcze kilka lat temu mało kto się spodziewał, że panie będą zdobywać medale Ligi Narodów czy stawiać się najlepszym (Serbia na MŚ nadal boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Stefano wykonał zaje.bistą robotę przez te ostatnie lata. Równie dobrze moglibyśmy nadal być z Jacą lub jego krewnym/znajomym i bać się Kenii czy innej Hiszpanii.

Dlatego mam bekę z niektórych z tt siatka co napompowali balon i piszą o tym, że im tak naprawdę nie zależało na meczach, tylko na turystyce i spotkaniu Igi Świątek.

A wam drogie panie po prostu DZIĘKUJĘ. Zaje.biście się bawię.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

częściowo Szczygłowska


@Mipeciak: Jakies argumenty na to dlaczego szczyglowska nie dojechala w czesci dla ciebie? Przeciez to byl najstabilniejszy punkt naszej repki. Jedyne bledy popelniala jak musiala kryc dodatkowo czyrne. Ale ciezko oczekiwac, ze jakikolwiek libero w przyjeciu pokryje tak duze pole.
  • Odpowiedz
@Mipeciak imho najwiekszy zawod to Lukasik ktora nie umie przyjmowac. Ale cwiercfinal IO to i tak mega osiagniecie, za Nawrockiego o IO mozna bylo tylko marzyc ()
  • Odpowiedz
  • 0
@nammah: brakowało mi trochę pewności przy obronach i wystawianiu sytuacyjnych w porównaniu z VNL. Ale może rzeczywiście ją za ostro oceniłem
  • Odpowiedz