Wpis z mikrobloga

#macbook
Poleci ktoś jakąś konkretną aukcje / sklep z naklejkami na klawiaturę z polskim układem klawiatury? Posiadam wersję ze Szwajcarii i chętnie okleiłbym część klawiszy, liczę się z utratą/ograniczeniem podświetlenia. Kwestia żeby były sensowne jakościowo. Widziałem trochę aukcji na allegro, jakąś stronkę keyshorts itp. ale piszą różnie, raz że jakość byle jaka, innym razem że krawędzie są białe i widoczne itp. Ciężko odróżnić co jest na tych aukcjach i czy to nie jest jedno i to samo. Może ktoś ma jakieś konkretne i poleca? Potrzebne z ciemnym tłem do macbooka m3 pro 14" z 2023.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Infantor: kup cały zestaw klawiszy na aliexpress i po prostu je wymień. Ja już kilka razy kupowałem keycapy na ali i nie czułem żadnej różnicy w jakości względem oryginałów
  • Odpowiedz
@Infantor: Ja kupowałem z MacShop Store. https://pl.aliexpress.com/store/1392049?spm=a2g0o.productlist.main.20.2e41lHxglHxgcj

Na youtube jest od groma filmików jak wymienić keycapy. Wymiana małych klawiszy (a nie ma sensu wymieniać tych klawiszy, które się nie różnią) jest prosta. W związku z tym, że wrócili do mechanizmu nożycowego z motylkowego, to nawet jak złamiesz ten biały mechanizm pod keycapem to jego też można wymienić (przy czym trzeba się naprawdę postarać, żeby go złamać).
  • Odpowiedz