Wpis z mikrobloga

Czemu każdy na siłę przekonuje mnie, że posiadanie dzieci jest super i szybko powinienem sobie zrobić bo przecież jestem 25 letnim chłopem i tak bez rodziny XD tymczasem moim jedynym problemem dnia codziennego to co zjem na obiad, a wolny wieczór to sobie chętnie spędzę wychodząc na kręgle czy bilard albo z drinem przy konsoli, tymczasem moje znajome w pracy: główne rozmowy: nie mam czasu na nic, znowu dziecko muszę odebrać/ zawieźć na coś, nie zrobię sobie ulubionego dania bo dzieciak nie lubi, wakacje z dzieckiem? No średnio,

Czemu to jest tak zakorzenione w naszej kulturze, no ja nie chcę z wyboru, może mi się kiedyś zmieni ale na tą chwilę nie ma takich planów, a biorąc pod uwagę rozwody i alimenty innych członków z rodziny jeszcze bardziej ten pomysł mi się oddala

#niebieskiepaski #rozowepaski #rodzina #kobiety #dzieci
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanNieznanypl: nikt cię nie zmusi do robienia dzieci. Z drugiej strony tak jak @Bpnn napisał. Po jakimś czasie zaczniesz się zastanawiać czy na pewno takie życie ci pasuje a czasy się zmieniły, zmieniać będą i będzie ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć partnerkę chętną do rodzenia, szczególnie że przez lata nie szukałeś a wszystkim kończy się czas. Na koniec życia spotkają cię problemy społeczne których unikałeś, czyli konsekwencje których nie
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: Ale z kim masz mieć te dzieci jak nie masz partnerki z tego, co rozumiem (nie napisałeś, że spędzasz z nią czas)? Jak z losową karyną to xDDD

Posiadanie dzieci pewnie jest fajne, ale tylko pod warunkiem, że ktoś chce je mieć i sobie to przemyślał. Mając 20 lat nie zgodziłabym się z tym, co teraz piszę, ale jednak im człowiek starszy tym więcej dostrzega. Generalnie te wszystkie gry,
  • Odpowiedz