Wpis z mikrobloga

@art212: W skrócie - Stonoga ogłosił że da sportowe auto na miesiąc komuś kto podrzuci mu jakieś materiały kompromitujące Stanowskiego. Stanowski z ekipą nagrał jakiegoś fejka i podrzucił Stonodze, internet zweryfikował że chronologia w materiale się nie klei, szambo się wylało, parę osób się złapało na baita i w sumie tyle,
  • Odpowiedz
@art212:

1) Stonóg ogłosił, że da komuś na miesiąc lambo lub Mercedesa za materiały o Stanowskim.
2) Do sieci trafia rzekomo prawdziwe nagranie z ukrycia jak Stanowski mówi, że Ziobry nie ruszają. Zawiera ono kilka szczegółów pozwalających sądzić, że to fejk.
3) Stanowski nagrywa filmik, w którym udaje zdruzgotanego po czym wsiada do takiego samego Lamborghini jakie oferował Stonoga i odjeżdża.
  • Odpowiedz
@art212: też właśnie robię research o co chodzi, teraz zobaczyłem wczorajszy film i dziś to niby oświadczenie czy co tam. I zasrane całe mirko wpisami o zaoraniu tylko nie wiem o co biega, że tym wsiadł do auta z wypożyczalni? Ten huracan często lata po warszawie.
PotatoAim - @art212: też właśnie robię research o co chodzi, teraz zobaczyłem wczoraj...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Squanto: Żaden portal o tym nie napisał. Mówienie, że wkręcił media jest po prostu nieprawdą. Wkręcił paru dziennikarzy i horde debili na twitterze. Poza tym - to jest jak z tego mema gdzie ktos wkreca ludzi ze jeste debilem, oni do nie mowia, ok sp^#$*j debilu, a on potem "hahaha wkreciłem ich"
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: A gdzie ja napisałem coś o jakimś portalu/mediach?. Napisałem o Giertychu Lisie i im podobnych- a są to ludzie medialni. I nie, nie jest tak jak z tego mema. Jeśli tak twierdzisz to niestety nie rozumiesz obecnej sytuacji która miała miejsce.
  • Odpowiedz
@art212: Nie, internet wychwycił że chronologia wydarzeń o których mówią zainteresowani w filmie się nie zgrywa. Matury, mecz i debata były w okolicach 24 maja a to wciągnięcie przez samolot 29 maja czyli tydzień później, wlaściwie oficjalnego dementi nie było ale rozumie się samo przez sie :)
  • Odpowiedz