Wpis z mikrobloga

Skończyłem #expanse, pierwszy raz odświeżałem. Co prawda nie robil takiego wrażenia jak za pierwszym razem, ale dalej to bardzo dobry serial. Zyskały u mnie po latach dwa pierwsze sezony.

W każdym razie dalej nie ma żadnych seriali do oglądania, więc nie pozostaje mi nic innego jak kontynuować historie, czytając 3 ostatnie tomy książek, czyli to co najlepsze w całej historii.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r5678: dla mnie koniec historii jest trochę przygnębiający.

Po małej przerwie spojrzałem sobie na te starsze seriale i teraz oglądam Babylon 5. Wcześniej Farscape, oba seriale mają nienajgorsze oceny, choć trzeba się przyzwyczaić do tego że one były kręcone w ~2000 roku
  • Odpowiedz
  • 1
@CherryJerry:

Farek mnie wciągnął ale tylko za pierwszym razem jak miałem z 18 lat. Nie mogłem się od ekranu oderwać i pamiętam jak jednego dnia zacząłem oglądać o chyba 10 to skończyłem o 23. Cały dzień ciąg jeden po drugim.
Ale za drugim razem aby to obejrzeć to już był problem i... nie dałem rady. To jest jeszcze miks proceduralu i pierwsze sezony to główny wątek prawie stoi, a żeby cieszyć się tym co w końcowych sezonach to trzeba być zżytym z bohaterami i wciągnięty w historię, a nie że sobie wybierzesz dobre odcinki.

Babylon 5 nie.. próbowałem kiedyś to obejrzeć ale nie dałem rady, odpadłem jakoś w 1 sezonie, a na necie pisali, że musisz się pierwsze kilka sezonów przemęczyć i potem będzie fajnie xd No ja nie oglądam serialu aby się męczyć. Poza tym już raz tak zrobiłem w przypadku ST DS9, ponoć taki genialny, takie arcydzieło, że tam fabuła dialogi to majstersztyk i w ogóle. I żałuje że obejrzałem ten serial. żaden odcinek nie miał u mnie chociażby 8 i niczego wyróżniającego się w tym serialu nie ma. Fabuła jest właśnie płytka i prosta, dialogów dobrych nie ma, i mało się tam dzieje. Polecają ten serial chyba ludzie którzy jadą na nostalgi i za dzieciaka to oglądali. Ja oglądałem
  • Odpowiedz
@r5678: Farscape to ja myślałem, że robię się w c---a to oglądając, ładnie ktoś to na Filmwebie opisał - takie psychodeliczne muppety. No ale obejrzałem - nie żałuje, ale nie wrócę. Sliders sprawdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz