Wpis z mikrobloga

Ej @allegro_pl, ale jako kupuję sobie suwmiarkę Mitutoyo oznaczoną jako Magazyn Allegro to dlatego kupuję z "Magazyn Allegro", bo spodziewam się dostać oryginalny produkt. Kupiłem więc, odebrałem, otwieram, jakoś kiepsko spasowana. Patrzę w neta na logo Mitutoyo, szukam oryginalnych opakowań i porównuję do produktu z magazynu allegro. Ciekawy jestem ile osób się nacięło?

Najgorsze jest to, że nie pierwszy zgłaszam podróbki towarów u was a prawie* zawsze to ignorujecie


Proszę darujcie sobie formułki, że mogę zwrócić bo już zgłosiłem zwrot. Po prostu ogarnijcie w końcu sprzedawców i reagujcie na zgłoszenia podróbek.

#allegro #gorzkiezale #afera #januszeallegro #mitutoyo #druk3d #majsterkowanie
Kryspin013 - Ej @allegro_pl, ale jako kupuję sobie suwmiarkę Mitutoyo oznaczoną jako ...

źródło: mitutoyo allegro

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po prostu ogarnijcie w końcu sprzedawców i reagujcie na zgłoszenia podróbek.


@Kryspin013: Kolega jest naiwny przecież wtedy mniej zarobią z prowizji. Magazyn allegro czyli już sami się nie #!$%@?ą i #!$%@? pod własnym szyldem sprzedają?
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013: Kolega jest naiwny przecież wtedy mniej zarobią z prowizji. Magazyn allegro czyli już sami się nie #!$%@?ą i #!$%@? pod własnym szyldem sprzedają?


@cysiekw: najwidoczniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zapomniałem wrzucić link do oferty w wpis:
https://allegro.pl/oferta/150mm-mitutoyo-cyfrowy-suwmiarka-elektroniczna-14045057823
Kryspin013 - >@Kryspin013: Kolega jest naiwny przecież wtedy mniej zarobią z prowizji...

źródło: Screenshot 2024-08-05 at 20-57-39 150MM MITUTOYO CYFROWY SUWMIARKA ELEKTRONICZNA (6975616841504) • Cena Opinie 14045057823 • Allegro.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013: sprzedaż produktów podrobionych jest zabroniona. Jeśli któraś z ofert budzi Twoje wątpliwości — zgłoś ją. Możesz to zrobić, zjeżdżając na sam dół oferty. Znajduje się tam przycisk jak "zgłoś naruszenie".
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: sprzedaż produktów podrobionych jest zabroniona. Jeśli któraś z ofert budzi Twoje wątpliwości — zgłoś ją. Możesz to zrobić, zjeżdżając na sam dół oferty. Znajduje się tam przycisk jak "zgłoś naruszenie".


@allegro_pl: Ja wiem, że tutaj nie wiele ugram, ale odpiszę wam. Macie coś takiego jak łączenie ofert. Zdążyłem zauważyć, że praktycznie wszystkie oferty z poza Polski są podróbami oraz oferty z polski w znacznie niższej cenie niż
  • Odpowiedz