Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka sina chodzi od punktu do punktu i nikt jej akuterka nie chce dać. Krzysiu myśl a aż ono ma negatywną opinię i nie wszystko co mówi albo kupujesz za chajs i zbierasz sam. Skuter od brata już nie zobaczysz.

Ps smutne to inni śmigają autami a ich nie stać by kupić skuter i na raty. W PL to są niziny. To nie klasa średnia nawet.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzikamery: sam się zastanawiam co oni kombinują.
Nie kupili jeszcze skutera, a poprzedni już bratu oddali, łażą wszędzie na piechotę, do tego Spocony przecież gdzieś ktoś pisał że z donejtów miał kupę kasy.
Jedno co mi na myśl przychodzi to to że trzeba poudawać biedaka i ponarzekać jak to nie można w Kambo skutera na raty kupić żeby ktoś się zlitował i im za własną kasę kupił.
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Sina pewnie będzie bardziej niż niespokojna, bo kto jej da coś na narty, gdy ona pracuje w wątpliwym i niestabilnym miejscu? Na pewno Spocuch jest tam weryfikowany jako pracodawca.

Dziwi mnie, że akcja "golenie grubasa" ma miejsce dopiero tak późno.
  • Odpowiedz
@chosneck: Do wszystkiego trzeba dorosnąć! 😆 Dokładnie, jak ona może być wiarygodna kredytowo, kiedy doskonale wiemy, jak stabilne są te wszystkie biznesy.. 😄
  • Odpowiedz
@dizel81: Tak, to ja pisałem, jak policzycie sobie ostatnie lajwy z okresu 1,5 miesiąca wstecz to kwota ponad 13000 złotych. Nie wiem ile fejków bo po prostu tylko przewijałem pasek na sam koniec by podliczyć ile zebrał finalnie.

No, ale 13 000 zł, to raczej na luzie jakiś piździk nowy albo używany.

@chosneck @dizel81 @Dzikamery - Te dwa lenie po prostu liczą, że widzowie sami zaproponują zbiórkę
  • Odpowiedz
Próba nabycia nowego scootera przez spoconego przypomina polską telenowele Życie na kredycie.
Człowiek bez stałego lub stabilnego dochodu potrzebuje nowy scooter. Używany za 500$ to nie jego poziom. Taki używany może się okazać miną. Co jak będzie po zakupie wymagał wymiany klocków hamulcowych za 6$ lub pasek variomata za 12,50$. To naprawdę lepiej nowy na raty. Jednak najlepsze decyzje podejmuje się po paru głębszych....
  • Odpowiedz
ich nie stać by kupić skuter i na raty.


@Dzikamery:
Tej khmerskiej cygance rzecznej Synie z wiochy nikt nie da nic na raty bo nie może poświadczyć
żadnego zatrudnienia nawet w meet friends,zrobiła spoconego w bambuko,ale mają rower :D
  • Odpowiedz
  • 4
@MWittmann: dokładnie to samo mówię. Plec kupił nie za swoje. Grill nie za swoje. Mieszadło nie za swoje. Teraz zrobi zbiórkę na skuter a za pół roku będą spadać bo znajomi już nie przyjadą a nowych klientów nie będzie i będzie beczał że się roztapia i interes wyprzedaje.
  • Odpowiedz
@Dzikamery:
Nawet na wlasny rower nie mają co za biedaki żebraki,wszystko w tej ich kuchni to od ludzi.
Bez tego jutupa to by umarł spocony dziaders pod płotem w klapkach posklejanych super glue
Co alkohol robi z ludzi,rozbija rodziny,krzywdzi dzieci.Dramta tragedia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz