Wpis z mikrobloga

Zakończyliśmy XXXVIII edycję #wykopoweprzeboje.
Finał okazał się historyczny. Padł w nim bowiem remis. W takim wypadku według regulaminu o przejściu dalej (w tym wypadku nawet o wygraniu całego konkursu) decyduje pomysłodawca kategorii. Zdecydował on, że zwycięzcą zostaje Johnny Cash - Ring of Fire. W tym wypadku drugie miejsce zajmuje John Denver - Take Me Home, Country Roads. Jeśli chodzi o trzecie miejsce to tu już tak zaciekłego starcia nie było i zdobywa je Creedence Clearwater Revival - Have You Ever Seen The Rain.
Dziękuję wszystkim za dobrą zabawę, jutro wybieramy kolejną kategorię do następnego konkursu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lista wszystkich zwycięzców:

yourgrandma - Zakończyliśmy XXXVIII edycję #wykopoweprzeboje.
Finał okazał się histor...

źródło: d93348e16dfa6b103f4ad9deb9eda97a00b0bf6c8a0980f6c4b22f4db1a4c2a8

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yourgrandma: Dobry to był finał! Nie dość, że remis to pomimo dwóch rockowych kawałków w półfinale do finału dostały się utwory typowo country ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit - Szanty tera! XD
  • Odpowiedz
@yourgrandma:
Pytanie techniczne:
Jak wyszukać (przez wykop albo po prostu przez Google) Twoje wpisy, które związane były z eliminacjami i finałem konkretnej edycji, np. EDYCJA XXVI (guilty pleasure)?
  • Odpowiedz
  • 1
@Adaslaw

Jak wyszukać (przez wykop albo po prostu przez Google) Twoje wpisy, które związane były z eliminacjami i finałem konkretnej edycji, np. EDYCJA XXVI (guilty pleasure)?


Niestety jedynym sposobem jest chyba tylko przeszukanie archiwum i próba ustalenia, w którym miesiącu dana edycja się zaczynała.
  • Odpowiedz
Niestety jedynym sposobem jest chyba tylko przeszukanie archiwum i próba ustalenia, w którym miesiącu dana edycja się zaczynała.


@yourgrandma:
Można sobie wyobrazić, że np. jak tu w pierwszym poście umieściłeś listę wszystkich zwycięzców poprzednich edycji, to po każdym takim zwycięzcy mógłby być hyperlink do master-postu związanym z konkretną edycją. Mam na myśli coś takiego (przykład):
EDYCJA XXVI (guilty pleasure): O-Zone - Dragostea din tei masterpost
  • Odpowiedz
@yourgrandma prawdopodobnie jestem jedynym co przebrnął przez całą playlistę na YouTube związaną z guilty pleasure :) a ja to zrobiłem :)
Czy było warto?
Nie.
Strasznie dużo śmieci tam było.

Ale, generalnie, idea ma pewien potencjał.
  • Odpowiedz