Wpis z mikrobloga

Jestem daleki od stwierdzenia, że Legia w sposób poprawny i uczciwy zarządza karierami swoich wychowanków. Ale Rosołek jest ostatnią osobą, która ma prawo do takich zarzutów. Chłop ma 131 meczy w barwach Legii, z czego dobrych zaledwie kilka. Nie takich piłkarzy odpalono tu szybciej. Dostawał wsparcie od trenerów, Żylety, kibiców, kapitanów, sam też się starał, ale od pewnego momentu było jasne że jego sufit jest niżej niż się wszystkim zdawało.

#legia #ekstraklasa #mecz
marcelus - Jestem daleki od stwierdzenia, że Legia w sposób poprawny i uczciwy zarząd...

źródło: temp_file8923294542398445750

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus: Mierny zawodnik, który łącznie miał więcej szans niż Mosór, Włodarczyk, Walukiewicz i cholera wie, o kim zapomniałem, bo było ich tak wielu i dosłownie KAŻDY był lepszy od Rosołka. To, co odróżnia ich od (już nie)naszego maestro pola karnego, to chęć rozwoju i poszukania szans gdzie indziej. Ten cały wywiad to jest wielopoziomowa katorga rozumu oraz godności człowieka, ale też satysfakcjonujący, bo już nigdy więcej tego gagatka nie zobaczę
  • Odpowiedz
@KebabZostrymSosem: no jak pressing będziemy zaliczać to ok XD
Gość nie był w stanie zrobić żadnych liczb w Arce Gdynia a dostaje kontrakt w Legii, o czym my mówimy.
W Piaście nie odpali ale pewnie dziś coś strzeli XD
  • Odpowiedz