Wpis z mikrobloga

Dał się ktoś z Was wydymac na promocji kurs 100 na Totalbecie stawiając wczorajszy Prime? Nigdzie na stronie w opisie promocji nie mówią słowa o tym, że aby spełnić warunki promocji zdarzenie na które stawiacie 1zł nie może znaleźć się na innych kuponach. Nawet regulamin mówi „8. Walka objęta promocją TOTALKURS nie może znaleźć się na żadnym kuponie objętym promocją 3x 111 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA” No i walka na którą postawiłem 1zł nie znalazła się na innych kuponach to teraz próbują mi wmówić że też żadna inna walka z gali Prime nie mogła być stawiana prócz tej za 1zł. Przecież to jest jawne dymanie graczy jakimś pokrętnym regulaminem. Można to gdzieś zgłosić? #primemma #cloutmma #famemma #bukmacherka #totalbet
adrian-mateusz - Dał się ktoś z Was wydymac na promocji kurs 100 na Totalbecie stawi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adrian-mateusz: Ogólnie jeden wielki wał. Wczytałem się w akcje Zakład bez ryzyka 3x111 zł. Aby dostać zwrot musisz postawić 3 kupony za maksymalnie 111zł. I co najśmieszniejsze, zwracają ci tylko UWAGA 1 przegrany kupon, czyli 111zł . Śmiech na sali, jaka promocje wymyślili.
  • Odpowiedz
@mimimimi- Dokładnie tak. Za pierwszym razem dałem sie wydymać i postawiłem wydarzenie promocyjne też na innych kuponach. Teraz myślałem że wszystko jest już jasne to znaleźli inny sposób by nie wypłacić mi 100zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz