Wpis z mikrobloga

Jeden przegryw przychodzi na wywiad i mówi, że jest młody (22 lata), więc olać to, on się dobrze bawi, a drugi przegryw (Lisek) przychodzi na wywiad i „pozdrawia hejterów”

Naplucie na polskich podatników sponsorujących tych wczasowiczów

#paryz2024
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czemu_dlaczego: ale za co przeprosić xD no nie poszło im i #!$%@?, właśnie ten lisek dobrze powiedział, że pozdrawia hejterów xd nie wiem co to za koleś w sumie, ale podobały mi się te wywiady
  • Odpowiedz
@Gours Dla mnie to jest niepojęte. Jak raz zapisaliśmy się na zawody w siatkówce na moim zadupiu to dałem z siebie 150%, #!$%@?ąc się na siebie, gdy coś zawaliłem i autentycznie ciesząc, osiągając jakiś wynik. Jakby mi ktoś powiedział dzisiaj, że dostanę 20 min w reprze w kopanej w meczu towarzyskim to bym gryzł trawę, choćby mnie na noszach potem mieli znosić. A tu ważne zawody, które trafiają się dwa razy
  • Odpowiedz
@Gours: no ten młody jak to powiedział to nie mogłem uwierzyć. Ogólnie fajnie, jest na olimpiadzie, wynik to zabawa, najważniejsze że się zakwalifikowal. No z taką mentalnością to nie ma szans wygrać
  • Odpowiedz
  • 3
@Mekeos: nic dziwnego, że tego nie rozumiesz, skoro w zasadzie zatrzymałeś się w sporcie na poziomie szkolnym.
Żaden zawodnik nie będzie ryzykować wszystkiego na jeden start, nawet tak ważny jak Igrzyska Olimpijskie, aby jeszcze doznać kontuzji, która może przekreślić jego karierę. No i w lekkiej tych startów wcale nie jest jakoś mało i dyspozycję trzeba mieć praktycznie przez cały sezon, aby po prostu na tym zarobić na życie, a nie
  • Odpowiedz
@mk321: Nie byłoby takiego problemu, gdyby te sporty finansowały się same, tak jak np. piłka nożna.

Tylko wtedy w przypadku wielu dyscyplin okazałoby się, że nikt nie chce płacić za ich pracę.
  • Odpowiedz
@Gours I dlatego szacunek dla Igi, po której widać, jak bardzo jej zależy.

Niczym tak nie gardzę jak tanim, cwaniackim, polackim sportowcem, który ma pełne gacie na każdej dużej imprezie, a potem sztuczny uśmiech, włosy na żel i "mnie to nie rusza". Absolutnymi mistrzami są w tym piłkarzyki, ale w innych dyscyplinach najwyraźniej też się zdarzają.
Emes91 - @Gours I dlatego szacunek dla Igi, po której widać, jak bardzo jej zależy.

...

źródło: temp_file3549805219859788202

Pobierz
  • Odpowiedz
@krdk @krdk

@mk321: Nie byłoby takiego problemu, gdyby te sporty finansowały się same, tak jak np. piłka nożna.


Tylko wtedy w przypadku wielu dyscyplin okazałoby się, że nikt nie chce płacić
  • Odpowiedz
Ale nauka i badania podstawowe nie. Nikt nie będzie płacił za odkrycie jakiegoś nowego twierdzenia matematycznego.


@mk321: Toż amerykańskie uczelnie finansują się same i to stamtąd jest najwięcej innowacji. Nie przepadam za stylem życia USA, ale takie są fakty
  • Odpowiedz