Wpis z mikrobloga

#perfumy #stragan

SPRZEDAM Z ORYGINALNYM PUDEŁKIEM:
Slava Zaitsev Maroussia | Damski klasyczek. Szarawe kremowe mydło w płynie o zapachu białych kwiatów. Nieotwierane. Pudełko w idealnym stanie. Batch 2020 | 100/100 ml | 30 zł
Slava Zaitsev Maroussia | Nieotwierane. Lekko pogięte pudełko. Batch 2020 | 100/100 ml | 25 zł
Slava Zaitsev Maroussia | Odpakowane. Batch 2019 | ~99,5/100 ml | 18 zł

ODLEJĘ [+1 zł/szkło 10 ml]:
Emir Identity Oud Crescent | Frederic Malle The Moon; gorzkawa, poddymiona malina, zmielona razem z pestkami | 0,9 zł/ml; mogę puścić flakon
Ajmal Gray | Ormonde Jayne Montabaco; zioła, mydełko i iso e super | 0,6 zł/ml; mogę puścić flakon

SPRZEDAM UBYTKOWE ODLEWKI:
Maison Alhambra Hercules | Parfums de Marly Herod; waniliowo-przyprawowe perfumy na drzewnej bazie | ~4,8/5 ml | 9 zł
Xinu Monstera | gorzka zieleń, trochę jak złamana półzdrewniała część róży; jedne z najlepszych perfum jakie wąchałem, ale nic mi po takiej małej próbce, więc puszczam dalej i szukam większej odlewki | 0,2 ml | 9 zł
Sarah Baker Perfumes Riders Bascule | owocowo-zielone perfumy; przeważa brzoskwinia | 0,5 ml | 7 zł
L'Orchestre Parfum Thé Darbouka | śliczne, nostalgiczne, miodowo-przyprawowe (za sprawą kocanki) | 0,3 ml | 5 zł
Carner Revolución | taki mineralny Tuscan Leather | 0,3 ml | 7 zł
Puredistance M V2Q | cypriolowe perfumy z atomowymi parametrami; kojarzy się z akordami skórzano-oudowymi | 0,3 ml | 12 zł
Etat Libre d'Orange Rien EDP | zapach patyczków-kadzidełek | 0,5 ml | 6 zł
Nasomatto Baraonda | whisky pachnące w powietrzu trochę jak Armani Si | 0,05 ml | 3 zł

INNE INFORMACJE:
* Pakowanie, taśma klejąca, taśma teflonowa itp.: 0,5 zł
* Obecnie posiadam tylko wysokie buteleczki 10 ml, ale mogę zamówić większe
* Przesyłka: najtaniej wychodzi DPD - od 8 zł
* Podchodzenie: E-glamour, Luxuryforless, grupki, Allegro
* W razie pytań o więcej zdjęć, czy po prostu o zapachy, proszę śmiało pisać w komentarzach lub na pw
bersking - #perfumy #stragan 

SPRZEDAM Z ORYGINALNYM PUDEŁKIEM:
✅ Slava Zaitsev Maro...

źródło: wszystko-bez-n_wynik

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@brennt: Rzuciłem tak na oko - może trochę więcej. Na 2-3 psiknięcia wystarczy. Cena symboliczna - może ktoś chciałby je sobie dorzucić do zamówienia i tylko testnąć pobieżnie, bo nie ma akurat niszowej perfumerii w okolicy
  • Odpowiedz